آموزش طراحی وب

آموزش آنلاین در کدباکس

آموزش آنلاین یکی از کاربردی ترین شیوه های آموزش است که به لطف اینترنت امکان فراگیری سمعی – بصری را برای افراد از راه دور فراهم می کند. با توجه به وجود تخصص و دانش کافی در پرسنل کدباکس و نیاز مبرم افراد مختلف به یادگیری برخی مباحث مدیریتی در حوزه سرور و وب سایت، کدباکس دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می نماید. در این دوره ها از طریق نرم افزارهای مختلف مانند Skype و TeamViewer ارتباط صوتی و تصویری بین استاد و شاگرد برقرار می شود.
با توجه به گستره وسیع مباحث آموزشی از منظر کدباکس در چند سطح مختلف با عناوین زیر تقسیم بندی شده است:

در این صفحه جزئیات دوره آموزش طراحی وب مطرح شده است. جهت اطلاع از جزئیات دوره های دیگر آموزشی کدباکس بر روی لینک دوره مورد نظر در بالا کلیک نمائید.

طراحی وب به عنوان پر درآمدترین شغل در بسیاری از کشورها و به عنوان پر درآمدترین شغل در کشور آمریکا، در کشور ما ایران نیز در رتبه ۱۰ پر درآمدترین مشاغل (به گزارش دنیای اقتصاد) می باشد.

در همین خصوص طبق گزارش Web Designer Salary – Indeed متوسط درآمد حرفه طراحی وب ۶۶,۰۰۰$ در سال می باشد، که متوسط آن حدود ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان در ماه است.

با وجود همه اختلافات اقتصادی در بین کشور ما با کشور آمریکا اما در هر صورت ظرفیت و پتاسنیل کشور ما در زمینه طراحی وب بسیار بالا می باشد. گسترش اینترنت پر سرعت و توسعه خدمات الکترونیکی بانک ها بستری مناسب برای تجارت الکترونیک را در کشور فراهم آورده است. بنابراین نظر به وجود انبوه درخواست برای آموزش طراحی وب ما در کدباکس به برگزاری این دوره های آموزشی اقدام نموده ایم.

ما با داشتن الگو آموزش طراحی وب به صورت حرفه ای، از نخستین مراحل شکل گیری یک پروژه تا نهایی سازی و بهره برداری از آن را در این دوره مد نظر قرار داده ایم، به این ترتیب انتظار می رود در پایان دوره آموزش طراحی وب مباحث زیر فراگیری شده باشد:

 • تسلط به HTML 4.0.1 و HTML 5.0
 • تسلط به CSS 3.0 و آشنایی با CSS 4.0
 • تبدیل طرح PSD به HTML&CSS
 • آشنایی با Javascript
 • آشنایی با دو کتابخانه JQuery و Mootools
 • آشنایی با فرمیورک های Bootstrap، Yaml، TOAST، Susy، KickStart، Getskeleton و Zebra
 • آشنایی با سبک های طراحی وب
 • طراحی قالب برای Blogfa و WordPress
 • طراحی قالب Email
 • الگو برداری از قالب های موجود
 • بهینه سازی در طراحی وب

ساعات آموزش و هزینه دوره

هر جلسه آموزشی به مدت 100 دقیقه می باشد که در بین آن یک نوبت 10 دقیقه ای تنفس در نظر گرفته خواهد شد و به طور مفید یک ساعت و نیم آموزش خواهد بود. هزینه هر جلسه آموزش مبلغ 150,000 تومان می باشد. تعداد جلسات به نسبت مباحث مورد نظر جهت آموزش و ظرفیت انتقال مطالب خواهد بود. به خصوص که به نسبت اطلاعات اولیه سرعت یادگیری در افراد متفاوت می باشد.

ساعت و روزهای برگزاری جلسات پس از هماهنگی تعیین خواهد شد و حداکثر 4 جلسه در هفته یا حداقل 2 جلسه در هفته می باشد. جلسه اول شامل تخمین زمانی جلسات مورد نیاز و برآورد هزینه می باشد و رایگان است، پس از آن هزینه جلسات تخمینی باید پرداخت شود تا دوره آموزشی آغاز گردد. در صورتی که در پایان جلسات هنوز نیازمند آموزش باشید با پرداخت مبلغ 75,000 تومان بابت هر جلسه می توانید همچنان تحت آموزش و رفع اشکال در مباحث مورد اشاره باقی بمانید.

جهت ثبت نام در دوره آموزش طراحی وب لطفا درخواست خود را با بخش پشتیبانی و فروش (واحد آموزش) مطرح بفرمائید.

آموزش طراحی وب