آموزش مجازی سازی و مدیریت سرور

آموزش آنلاین در کدباکس

آموزش آنلاین یکی از کاربردی ترین شیوه های آموزش است که به لطف اینترنت امکان فراگیری سمعی – بصری را برای افراد از راه دور فراهم می کند. با توجه به وجود تخصص و دانش کافی در پرسنل کدباکس و نیاز مبرم افراد مختلف به یادگیری برخی مباحث مدیریتی در حوزه سرور و وب سایت، کدباکس دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می نماید. در این دوره ها از طریق نرم افزارهای مختلف مانند Skype و TeamViewer ارتباط صوتی و تصویری بین استاد و شاگرد برقرار می شود.
با توجه به گستره وسیع مباحث آموزشی از منظر کدباکس در چند سطح مختلف با عناوین زیر تقسیم بندی شده است:

در این صفحه جزئیات دوره آموزش مجازی سازی و مدیریت سرور مطرح شده است. جهت اطلاع از جزئیات دوره های دیگر آموزشی کدباکس بر روی لینک دوره مورد نظر در بالا کلیک نمائید.

آموزش مجازی سازی و مدیریت سرور مناسب افرادی است که علاقه مند به راه اندازی کسب کار فروش سرور و خدماتی فنی پیرامون آن هستند می باشد. در این دوره ضمن آموزش مجازی سازی و مباحثی در خصوص معرفی دیتاسنترهای مختلف و خصوصیات آنها از مسائل تجاری تا فنی، مدیریت مالی و الگو های قیمت گذاری بر روی خدمات نیز آموزش داده می شود.

انتظار می رود در پایان دوره آموزش مجازی سازی و مدیریت سرور مباحث زیر فراگیری شده باشد:

  • شناخت بیش از ۱۰ دیتاسنتر معروف و خصوصیات کامل فنی و تجاری آنها
  • شناخت انواع سرورها از نظر سخت افزار
  • شناخت انواع سرورها از نظر نرم افزاری
  • آشنایی با تمامی مجازی سازها و تجربه کار عملی با آنها
  • آشنایی با اصول نگهداری نرم افزاری و مانیتور سخت افزار سرور
  • تسلط در نصب ۱۵ نوع سیستم عامل مختلف و تنظیمات شبکه آنها
  • آشنایی با انواع اخطارها (Abuse) از طرف دیتاسنترها و راه حل برای پیشگیری یا رفع آنها
  • برآورد منابع مورد نیاز سرور برای مقاصد مختلف به نسبت مصرف

ساعات آموزش و هزینه دوره

هر جلسه آموزشی به مدت 100 دقیقه می باشد که در بین آن یک نوبت 10 دقیقه ای تنفس در نظر گرفته خواهد شد و به طور مفید یک ساعت و نیم آموزش خواهد بود. هزینه هر جلسه آموزش مبلغ 150,000 تومان می باشد. تعداد جلسات به نسبت مباحث مورد نظر جهت آموزش و ظرفیت انتقال مطالب خواهد بود. به خصوص که به نسبت اطلاعات اولیه سرعت یادگیری در افراد متفاوت می باشد.

ساعت و روزهای برگزاری جلسات پس از هماهنگی تعیین خواهد شد و حداکثر 4 جلسه در هفته یا حداقل 2 جلسه در هفته می باشد. جلسه اول شامل تخمین زمانی جلسات مورد نیاز و برآورد هزینه می باشد و رایگان است، پس از آن هزینه جلسات تخمینی باید پرداخت شود تا دوره آموزشی آغاز گردد. در صورتی که در پایان جلسات هنوز نیازمند آموزش باشید با پرداخت مبلغ 75,000 تومان بابت هر جلسه می توانید همچنان تحت آموزش و رفع اشکال در مباحث مورد اشاره باقی بمانید.

جهت ثبت نام در دوره آموزش مجازی سازی و مدیریت سرور لطفا درخواست خود را با بخش پشتیبانی و فروش (واحد آموزش) مطرح بفرمائید.

آموزش مجازی سازی و مدیریت سرور