آموزش مدیریت هاستینگ

آموزش آنلاین در کدباکس

آموزش آنلاین یکی از کاربردی ترین شیوه های آموزش است که به لطف اینترنت امکان فراگیری سمعی – بصری را برای افراد از راه دور فراهم می کند. با توجه به وجود تخصص و دانش کافی در پرسنل کدباکس و نیاز مبرم افراد مختلف به یادگیری برخی مباحث مدیریتی در حوزه سرور و وب سایت، کدباکس دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می نماید. در این دوره ها از طریق نرم افزارهای مختلف مانند Skype و TeamViewer ارتباط صوتی و تصویری بین استاد و شاگرد برقرار می شود.
با توجه به گستره وسیع مباحث آموزشی از منظر کدباکس در چند سطح مختلف با عناوین زیر تقسیم بندی شده است:

در این صفحه جزئیات دوره آموزش مدیریت هاستینگ مطرح شده است. جهت اطلاع از جزئیات دوره های دیگر آموزشی کدباکس بر روی لینک دوره مورد نظر در بالا کلیک نمائید.

امروزه در جهان از هاستینگ به عنوان GoldMine (معدن طلا) یاد می کنند. پر سودترین نوع کسب و کار در حوزه وب را می توان به جرات هاستینگ دانست. در صورت موفقیت یک هاستینگ ممکن است تا بیش از ۱۰۰۰% سود دهی در سال داشته باشد. یعنی چیزی در حدود ۴ برابر سرمایه گذاری در پر سودترین شرکت های نفتی جهان. در کشور ما هر چند اوضاع کمی متفاوت است اما همچنان هاستینگ های موفق از بهترین منابع درامدی در وب به شمار می روند. اما عدم شناخت عوامل موفقیت یک هاستینگ و نداشتن دانش کافی در مدیریت هاستینگ تنها موجب اتلاف وقت و سرمایه شما خواهد شد. بنابراین گذراندن دوره آموزش مدیریت هاستینگ را به کلیه افرادی که قصد ورود به این کسب و کار را دارند توصیه می نمائیم.

انتظار می رود در پایان دوره آموزش مدیریت هاستینگ مباحث زیر فراگیری شده باشد:

 • تسلط در نصب ۵ سیستم عامل مختلف به صورت سفارشی برای ایجاد انواع هاستینگ
 • آشنایی با ۱۰ کنترل پانل معروف و تسلط بر روی نصب و کانفیگ ۱ مورد به انتخاب
 • آشنایی با ۵ وب سرور معروف و تسلط در کانفیگ ۱ مورد به انتخاب
 • تسلط بر روی کانفیگ FTP Server و Mail Server
 • آشنایی کامل با تنظیمات شبکه و تنظیمات DNS ویژه هاستینگ
 • برآورد منابع سخت افزاری و سهم نرم افزاری به نسبت مصرف در هاستینگ
 • پشتیبان گیری و الگوهای صحیح تهیه پشتیبان لوکال و ریموت
 • ریستور کردن پشتیبان و انتقال اکانت، ریسلر یا کل هاستینگ
 • نصب فایروال و کنترل امنیت هاستینگ
 • مانیتورینگ و آنالیز هاستینگ
 • الگوهای قیمت گذاری در هاستینگ و مدیریت کاربران
 • آشنایی با سیستم های مدیریت مالی هاستینگ و تسلط به WHMCS

ساعات آموزش و هزینه دوره

هر جلسه آموزشی به مدت 100 دقیقه می باشد که در بین آن یک نوبت 10 دقیقه ای تنفس در نظر گرفته خواهد شد و به طور مفید یک ساعت و نیم آموزش خواهد بود. هزینه هر جلسه آموزش مبلغ 150,000 تومان می باشد. تعداد جلسات به نسبت مباحث مورد نظر جهت آموزش و ظرفیت انتقال مطالب خواهد بود. به خصوص که به نسبت اطلاعات اولیه سرعت یادگیری در افراد متفاوت می باشد.

ساعت و روزهای برگزاری جلسات پس از هماهنگی تعیین خواهد شد و حداکثر 4 جلسه در هفته یا حداقل 2 جلسه در هفته می باشد. جلسه اول شامل تخمین زمانی جلسات مورد نیاز و برآورد هزینه می باشد و رایگان است، پس از آن هزینه جلسات تخمینی باید پرداخت شود تا دوره آموزشی آغاز گردد. در صورتی که در پایان جلسات هنوز نیازمند آموزش باشید با پرداخت مبلغ 75,000 تومان بابت هر جلسه می توانید همچنان تحت آموزش و رفع اشکال در مباحث مورد اشاره باقی بمانید.

جهت ثبت نام در دوره آموزش مدیریت هاستینگ لطفا درخواست خود را با بخش پشتیبانی و فروش (واحد آموزش) مطرح بفرمائید.

آموزش مدیریت هاستینگ