آموزش وبمستری حرفه‌ای

آموزش آنلاین در کدباکس

آموزش آنلاین یکی از کاربردی ترین شیوه های آموزش است که به لطف اینترنت امکان فراگیری سمعی – بصری را برای افراد از راه دور فراهم می کند. با توجه به وجود تخصص و دانش کافی در پرسنل کدباکس و نیاز مبرم افراد مختلف به یادگیری برخی مباحث مدیریتی در حوزه سرور و وب سایت، کدباکس دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می نماید. در این دوره ها از طریق نرم افزارهای مختلف مانند Skype و TeamViewer ارتباط صوتی و تصویری بین استاد و شاگرد برقرار می شود.
با توجه به گستره وسیع مباحث آموزشی از منظر کدباکس در چند سطح مختلف با عناوین زیر تقسیم بندی شده است:

در این صفحه جزئیات دوره آموزش وبمستری حرفه‌ای مطرح شده است. جهت اطلاع از جزئیات دوره های دیگر آموزشی کدباکس بر روی لینک دوره مورد نظر در بالا کلیک نمائید.

اداره وب سایت شاید در نگاه اول کار دشوار و پیچیده ای نیست، اما در حقیقت نکات فراوانی وجود دارد که با ندانستن آنها ممکن است وب سایت شما اصلا به مقاصد مورد نظرتان دست پیدا نکند. به همین دلیل ضرورت دارد که اصولی پیرامون وبمستری و مدیریت وب سایت را فرا بگیرید. ما در کدباکس در قالب دوره آموزش وبمستری حرفه‌ای این اصول را آموزش می دهیم.

انتظار می رود در پایان دوره آموزش وبمستری حرفه‌ای مباحث زیر فراگیری شده باشد:

  • آشنایی با اصطلاحات وبمستری
  • آشنایی با نیازها و ملزومات مدیریت وب سایت
  • کشف موقعیت وب سایت و هدف گذاری
  • آشنایی با CMS های مختلف
  • آشنایی با ابزارهای وبمستری
  • آشنایی با مدیریت منابع انسانی در حوزه وب
  • آشنایی با انواع محتوا و شیوه های انتشار محتوا
  • خطایابی و راه حل های رفع خطاها در وب سایت
  • آشنایی با مفاهیم تجربه کاربری (UX)

ساعات آموزش و هزینه دوره

هر جلسه آموزشی به مدت 100 دقیقه می باشد که در بین آن یک نوبت 10 دقیقه ای تنفس در نظر گرفته خواهد شد و به طور مفید یک ساعت و نیم آموزش خواهد بود. هزینه هر جلسه آموزش مبلغ 150,000 تومان می باشد. تعداد جلسات به نسبت مباحث مورد نظر جهت آموزش و ظرفیت انتقال مطالب خواهد بود. به خصوص که به نسبت اطلاعات اولیه سرعت یادگیری در افراد متفاوت می باشد.

ساعت و روزهای برگزاری جلسات پس از هماهنگی تعیین خواهد شد و حداکثر 4 جلسه در هفته یا حداقل 2 جلسه در هفته می باشد. جلسه اول شامل تخمین زمانی جلسات مورد نیاز و برآورد هزینه می باشد و رایگان است، پس از آن هزینه جلسات تخمینی باید پرداخت شود تا دوره آموزشی آغاز گردد. در صورتی که در پایان جلسات هنوز نیازمند آموزش باشید با پرداخت مبلغ 75,000 تومان بابت هر جلسه می توانید همچنان تحت آموزش و رفع اشکال در مباحث مورد اشاره باقی بمانید.

جهت ثبت نام در دوره آموزش وبمستری حرفه‌ای لطفا درخواست خود را با بخش پشتیبانی و فروش (واحد آموزش) مطرح بفرمائید.

آموزش وبمستری حرفه‌ای