reddot
موفقیت ال‌جی در Red Dot 2012 در پی کسب ۱۴ جایزه در میان ۲۹۲۳ از رقبای خود دراین سال بود.
هیئت داوران متشکل از ۳۰ نفر به بررسی ۴۵۰۰ محصول از ۱۸۰۰ تولید کننده در ۶۰ کشور پرداخته و در نهایت ال‌جی توانست ۱۲ جایزه طراحی Red Dot به همراه دو نشان افتخار کسب نماید.

موفقیت ال‌جی در Red Dot ۲۰۱۲ در پی کسب ۱۴ جایزه در میان ۲۹۲۳ از رقبای خود دراین سال بود.

به گزارش ایتنا LG Optimus 2.0 که دارای یک رابط کاربردی تحت سیستم عامل آندروید در تلفن‌های هوشمند می‌باشد، موفق به دریافت جایزه برای طراحی منحصر به فرد رابط کاربردی خود گردید.
همچنین ال‌جی به‌خاطر مسئولیت‌پذیری نسبت به محیط زیست در بسته بندی پرینترهای مدل MACHJET خود در استفاده از مواد قابل بازیافت جایزه دیگری نیز کسب نمود.

برخی از محصولات که موفق به دریافت جایزه طراحی Red Dot گردیده اند عبارت اند از:

تلویزیون هوشمند سه بعدی مدل LM9600
این تلویزیون علاوه بر تکنول‍و‍‍ژی ۳D جدید و عملکردهای Smart TVپیشرفته از طراحی جدید LG CINEAMA SCREEN نیز بهره می‌برد. این تلویزیون با قاب بسیار ظریف طراحی شده و ‌یادآور صفحات بزرگ نمایش در سینماها می‌باشد و مکمل زیبایی دکوراسیون داخلی می‌باشد.

کنترل جادویی ال‌جی
ریموت کنترل جدید و جادویی LG با استفاده از روش‌های جدید و نو آورانه در نحوه کنترل کردن تلویزیون از جمله صدا، چرخش دست ، اشاره کردن و حرکت دادن، جایگزین ریموت کنترل‌های متداول با دکمه‌های فشاری شده است.

LG Styler
LG استایلر یک کمد ویژه با طراحی منحصر به فرد جهت نگهداری از البسه می‌باشد که می‌تواند مکمل دکوراسیون داخلی هر اتاق خواب،‌ پستوی بزرگ و یا اتاق مخصوص شستشوی لباس‌ها باشد.
کنترل‌ها بر روی صفحه لمسی جلوی LG Styler قرار گرفته و دارای نور ملایمی می‌باشد. این Styler با استفاده از چرخه بخار چین و چروک و بوی ناخوشایند البسه را کاهش می دهد و همچنین با استفاده از رایحه دلنشین که به درون البسه تزریق می کند آنها را مرتب و نو نگه می دارد.

یخچال فریزر جدید ال‌جی
یخچال مدل GB۲۵۴۰AVAZ LG که از نوع فریزر پایین بوده بصورت مدرن،‌ شیک و بدون درز طراحی گردیده و دارای بیشترین گنجایش با آبریز باریک می‌باشد. دربهای این یخچال با همکاری شرکت Zero Clearance به گونه‌ای طراحی شده که قابل باز شدن تا ۹۰ درجه می‌باشد بدون اینکه به دیوار کناری برخورد کنند. استفاده از تکنولوژی کمپرسور خطی باعث گردیده رده مصرف انرژی آن A++ باشد.