IL2vYAESot

مهندس شفیعی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بر همین اساس و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده توسط سازمان فناوری اطلاعات، فاز عملیاتی ایجاد دومین مرکز داده استانی استان اصفهان به زودی آغاز خواهد شد.

وی افزود: ایجاد این مرکز داده استانی، پیش نیاز اتصال استان اصفهان به شبکه ملی اطلاعات کشور است که امیدواریم به این مرکز داده در اوایل سال ۹۲ به بهره برداری برسد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان با اشاره به برگزاری فراخوان ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان اصفهان نیز تصریح کرد: بر اساس بررسی ها و نیازسنجی انجام شده توسط کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات استان اصفهان، به منظور توسعه و گسترش متوازن دفاتر پیشخوان خدمات در سطح استان اصفهان، فراخوان اعطای پروانه دفتر پیشخوان خدمات به صورت محدود در برخی شهرهای استان اصفهان برگزار شد و به زودی نتایج آن اعلام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: به دلیل اهمیت و جایگاه دفاتر پیشخوان خدمات در ارائه خدمات به مردم و نقش مهم مسوولان دفاتر، کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات استان اصفهان شرایط لازم را برای گزینش متقاضیان دفتر پیشخوان در نظر گرفته و در همین راستا، برگزاری آزمون را نیز در این خصوص پیش بینی کرده است.
مهندس شفیعی با شاره به تشکیل کمیته بازرسی مشترک دستگاه های نظارتی و حاکمیتی استان اصفهان برای پایش و کنترل بازار خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت: به منظور اطلاع رسانی به کلیه شرکتهای فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سمیناری برای معرفی این کمیته برگزار شد که نهادهای عضو کمیته اطلاعات و اهداف کمیته را در اختیار کلیه شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات قرار دادند.