171994

دکتر صمد مومن‌بالله در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فعالان این حوزه در بخش های مختلف می توانند تا پایان ماه جاری با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس اینترنتی www.festfava.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام کنند.

وی افزود: افراد حقیقی و بنگاه‌های حقوقی چه در حیطه دولتی، خصوصی و یا تعاونی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
دکتر صمد مومن باا… خاطرنشان کرد: وزارت ارتباطات در تلاش است تا با برگزاری این جشنواره در یک فضای عادلانه، فعالان برتر این حوزه را شناسایی و تقدیر کند.
وی تاکید کرد: کلیه افراد حقیقی، حقوقی و یا دستگاه های اجرایی که به تکمیل پرسشنامه عمومی اقدام کرده اند، می بایست به منظور تکمیل روند ثبت نام، نسبت به تکمیل پرسشنامه های تخصصی نیز اقدام کنند.
دبیر جشنواره ملی فاوا با اشاره به زمینه های تخصصی تعریف شده برای شرکت در این جشنواره تصریح کرد: در حوزه اپراتورها رگولاتوری و تمامی شرکت‌های ISP،‌ PAP ها و اپراتورها می‌توانند شرکت کنند، هم‌چنین در حوزه فناوری اطلاعات و افتا کارگروهی داریم که تمامی زیرشاخه‌های IT و امنیت اطلاعات می‌توانند در آن حضور داشته باشند.
وی ادامه داد: از سوی دیگر، پست، رسانه‌های الکترونیکی، حوزه آموزش و پژوهش فاوا، دولت الکترونیکی، بانکداری الکترونیکی و زیرساخت نیز دیگر زمینه های تخصصی تعریف شده برای شرکت در این جشنواره است.
وی هدف از برگزاری جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات را توسعه فضای رقابت در گستره فاوا و تلاش در جهت سالم سازی کار و تجارت دانست و تصریح کرد: با معرفی برترین ها در چنین جشنواره ای زمینه رشد و ارتقا صنعت فاوا و افتا فراهم می شود.