2962456_962

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، علاوه بر حضور گسترده و پرشور در مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، دیدار با خانواده های معظم شهدای انقلاب مجموعه نیز از دیگر برنامه های این دهه است.

بر همین اساس، وزیر، معاونان و مدیران مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با خانواده های شهدای انقلاب این وزارت خانه دیدار و از صبر و شکیبایی ایشان تجلیل کردند.
برگزاری مسابقه های فرهنگی و ورزشی به مناسبت ایام دهه فجر و برپایی نمایشگاه جهت به نمایش گذاشتن تمبرهای انقلاب در تمامی استان های کشور نیز از دیگر برنامه های این دهه مبارک است.
همچنین از سوی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، ایستگاه های صلواتی در طول مسیر راهپیمایی بر پا خواهد شد.
از سوی دیگر، برپایی جشن بزرگ خانواده ارتباطات در سی و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب که با حضور تعداد زیادی از اعضای این خانواده برگزار شد، از دیگر برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دهه فجر امسال محسوب می شود.
این گزارش حاکی است، همزمان با سالروز ورد تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی به میهن، کارکنان و مدیران ارشد وزارت و شرکت های های تابعه با حضور در مرقد امام راحل ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به روح مطهر ایشان بار دیگر با اهداف و آرمان های والای آن امام راحل تجدید بیعت کردند.