IMAGE634879715539241250

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس علی حکیم جوادی در نشست مشترک سازمان اوقاف و امور خیریه با وزارت ارتباطات که با حضور دکتر تقی پور برگزار شد، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: اتصال نقاط مد نظر سازمان اوقاف و امور خیریه بر اساس تفاهم نامه ای که سال گذشته در این حوزه منعقد شده است، اجرایی می شود.

وی افزود: بر همین اساس، ادارات کل استان ها و دفاتر اجرایی شهرستانها به شبکه ملی اطلاعات متصل خواهند شد و تاکنون تلاش های مهمی در نقاط مختلف نظیر تهران اجرایی شده است.
وی خاطر نشان کرد: به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه منعقد شده، مشکلات احتمالی موجود بررسی و فازبندی عملیاتی پروژه نهایی شده است.
معاون وزیر ارتباطات ادامه داد: با توجه به فازبندی های صورت گرفته، اتصال دو هزار و ۷۰۰ نقطه در فازهای یک و دو این پروژه اجرایی خواهد شد که با توجه به تلاشهای انجام شده، تاکنون اتصال ۴۵۰ نقطه عملیاتی شده است.
وی تصریح کرد: شبکه اوقاف و امور خیریه به عنوان یکی از شبکه های اختصاص شبکه ملی اطلاعات تعریف شده که امیدواریم با اتصال کامل آن به این شبکه، شاهد افزایش بیش از پیش بهره وری و سهولت خدمت رسانی به مردم باشیم.
علی حکیم جوادی، سازمان اوقاف و امور خیریه رایکی از سازمان های فعال در خصوص بکارگیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات دانست و گفت: تلاش های صورت گرفته در این سازمان تنها در لایه شبکه نبوده بلکه اقدام های بسیار خوبی در حوزه سرویس و خدمات نیز صورت گرفته است.
وی تأکید کرد: امیدواریم با اقدام های در دست اجرا، امکان برقراری زیارت بر خط برای امکان متبرکه زیر نظر سازمان حج و اوقاف برای مردم فراهم شود.