3069_orig

هادی عباسی، مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی پیام در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: بر اساس اساسنامه موسسه پیام، یکی از وظایف تعریف شده برای این موسسه، ایجاد امکانات و تجهیزات ورزشی برای همکاران مجموعه وزارت ارتباطات است.

وی افزود: در همین راستا چندین ایستگاه دوچرخه در محوطه میان روابط عمومی وزارت ارتباطات تا پل سید خندان نصب و راه اندازی شده است.
وی خاطر نشان کرد: این ایستگاه ها روز گذشته و با حضور تعدادی از مسوولان وزارت ارتباطات به بهره برداری رسید که در نخستین روز کاری، مورد استقبال گسترده مدیران و کارکنان قرار گرفت.
هادی عباسی با اشاره به فرصت اندک مدیران و کارکنان در ساعات اداری برای انجام فعالیت های ورزشی، گفت: با راه اندازی این ایستگاه ها، این فرصت فراهم می شود تا همکاران وزارت و تمامی سازمان ها و شرکت های تابعه برای طی مسیر میان ساختمان های زیر مجموعه وزارت ارتباطات بجای استفاده از اتومبیل از دو چرخه استفاده کنند.
وی در خصوص اهداف راه اندازی این ایستگاه های تصریح کرد: گسترش فرهنگ ورزش همگانی،کاهش ترددهای غیر ضرور با اتومبیل، صرفه جویی در هزینه ها ، همچنین کمک به ایجاد هوای پاک، از جمله اهداف مد نظر برای راه اندازی ایستگاه های دوچرخه در محوطه وزارت ارتباطات محسوب می شود.
وی ادامه داد: بر همین اساس و در فاز نخست، شش ایستگاه با ۵۰ دوچرخه تجهیز و راه اندازی شده که با توجه به استقبال صورت گرفته، در آینده نزدیک اقدام های لازم درجهت توسعه ایستگاه ها اجرایی خواهد شد.
مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی پیام، تصریح کرد: مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی وزارت و رئیس مرکز مقاومت بسیج وزارت از جمله حاضران در مراسم افتتاحیه این ایستگاه ها بودند که با استفاده از دوچرخه مسیر میان روابط عمومی تا پل سید خندان را پیمودند.