3034_orig

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران نیز در مراسم دومین دو سالانه جوایز فناوری ایران (ایتا) اظهار داشت: رویکرد دولت در حوزه فناوری اطلاعات بخصوص برنامه‌های وزیر ارتباطات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و اهمیت آن در دولت دهم باعث شده است که رونق جدی در این حوزه احساس کنیم و در جهت توسعه فناوری اطلاعات در کشور احساس مسوولیت و وظیفه کنیم.

وی افزود: با توجه به آنچه در برنامه پنجم توسعه مدنظر قرار گرفته، آینده‌ای که در حوزه فناوری اطلاعات در پیش رو داریم، آینده خوب و روشنی است و نوید این آینده خوب را با پروژه‌های خوب ملی می‌دهیم.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: باتوجه به توسعه و رونقی که در این حوزه احساس می‌شود و مردم نیز از یک دانایی بسیار خوبی برخوردار هستند و خودشان نیز بهترین داورها هستند، ایجاد چنین جشنواره‌ها و جوایزی پیشتاز شناسایی بهترین سرویس‌دهنده است. دنیای آینده، دنیای سرویس است و کسانی در آن موفق هستند که بهترین سرویس‌ها را ارایه بدهند.
وی با بیان این مطلب که حاکمیت هم در این حوزه وظیفه خودش را انجام می‌دهد، خاطر نشان کرد: ما در بسیاری از حوزه‌ها موظفیم سرویس‌هایی که ارایه می‌شود را رصد کنیم بطوریکه در سازمان فناوری اطلاعات به طور مرتب حوزه سرویس‌دهنده‌های اینترنت پرسرعت را رصد کرده و ده‌تایی‌های برتر را معرفی می‌کنیم.
بر اساس این گزارش در این دوره، در ۱۰ بخش اصلی و ۹ بخش پیشخوان، برندگان مشخص شدند که تندیس برترین ارائه دهنده خدمات مخابراتی همراه در سال ۸۹، به همراه اول اهدا شد.