سرور مجازی Cloud

انواع سرور مجازی در کدباکس

سرور مجازی کاربردهای متنوعی دارد. مجازی سازی به معنای تقسیم منابع یک سرور واقعی می باشد. به این ترتیب ضمن کاهش هزینه ها، هر سرور مجازی منابع اختصاصی خودش را در اختیار خواهد داشت. سرور مجازی در کدباکس از دیتاسنترهای معتبر و مستقر در کشورهای متفاوت ارائه می شود تا بتوانید بر اساس نیاز بهترین انتخاب را داشته باشید:


در این صفحه فهرست و مشخصات سرور مجازی Cloud ارائه شده است، جهت مشاهده اطلاعات و فهرست سرور مجازی های موجود دیگر کشورها بر روی لینک گروه مورد نظر کلیک بفرمائید.

فهرست پلن های سرور مجازی Cloud (ابری) – NDC

[vps_cloud]

لیست سیستم عامل های قابل نصب:
Windows Server 2003 Windows Server 2008 Windows Server 2012
CentOS 5.X CentOS 6.X CentOS 7.X
CloudLinux 5.X CloudLinux 6.X CloudLinux 7.X
Ubuntu 12.04 LTS Ubuntu 14.04 LTS Ubuntu 15.04
Debian Kerio Mikrotik

* هارد سرور مجازی Cloud کدباکس از با کیفیت ترین هارد دیسک های SSD می باشد.
* تهیه پشتیبان از اطلاعات در سرور مجازی Cloud بر عهده مشتری می باشد.

اگر فضای دیسک سرور مجازی شما برای تهیه پشتیبان از اطلاعات کافی نیست می توانید فضای ارزان قیمت به سرور مجازی Cloud خود اضاف نمائید. بابت هر ۵۰ گیگابایت ۵۰,۰۰۰ تومان هزینه دارد. این فضا دسترسی FTP ،SFTP، FTPS ،SCP و RSYNC دارد.

از خصوصیات ویژه سرور مجازی Cloud کدباکس پانل مدیریت سیستم عامل آن می باشد که به شما اجازه میدهد در کمتر از ۶۰ ثانیه سیستم عامل انتخابی خود را بر روی ان نصب نمائید. در زیر فهرست این سیستم عامل ها آورده شده است:

 • CentOS
 • CloudLinux
 • NetBSD
 • Mandrivia
 • Arch Linux
 • Scientific Linux
 • openSUSE
 • Gentoo
 • Fedora Core
 • Ubuntu
 • Debian

از دیگر خصوصیات سرور مجازی ابری کدباکس می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان ارتقا منابع تا سقف ۱۶ هسته پردازنده و ۶۴ گیگابایت حافظه رم و ترافیک ۳۰ ترابایت (نامحدود)
 • تضمین آپتایم ۱۰۰ % برای تمامی پلن ها
 • تخفیف ویژه لایسنس cPanel برای سرور مجازی Cloud (تا ۳۰%)
 • مناسب استفاده برای زمانی که نیازمند پردازش های سنگین اما مقطعی هستید

مشاوره خرید سرور مجازی:

کدباکس مفتخر است که در میان لوکیشن های مختلف امکان ارائه سرور مجازی ایران را نیز فراهم آورده است. از مزایای سرورهای مجازی ایران می توان به پینگ بسیار پایین و مطلوب آن اشاره داشت که اثرات بسیار چشمگیری در کیفیت گیم سرور ها یا سرور های استریمینگ خواهد داشت. همچنین سرورهای ایران در بخش ترافیک داخلی بازدهی سرعت به مراتب بالاتری به نسبت سرور های خارج از کشور دارند.

سرور مجازی

سرور مجازی انگلیس کدباکس بر روی دیتاسنتر Redstation انگلیس ارائه می گردد. آپتایم این دیتاسنتر در طول سال های جاری برای سرورهای کدباکس 99.99% بوده است. در حال حاضر در کدباکس سرورهای مجازی ارائه شده ای با آپتایم بیش از 6 ماه موجود می باشد. که نشان گر کیفیت بالا و مطلوب این دیتاسنتر در ارائه خدمات و توانمندی کدباکس در مجازی سازی حرفه ای با پایداری بالا می باشد. روشن است اگر پایداری مهمترین فاکتور شما در انتخاب سرور مجازی باشد بی تردید بهترین گزینه برای شما سرور مجازی انگلیس است.

سرور مجازی آلمان کدباکس بر روی دیتاسنتر Hetzner آلمان ارائه می شود. این دیتاسنتر نزد ایرانیان بسیار نام آشنا می باشد به خصوص با توجه به قیمت مناسب سرورهای مجازی از این دیتاسنتر و قوانین مناسب آن یکی از بهترین گزینه ها برای هاستینگ و میل سرور به شمار می رود.

سرور مجازی آمریکا کدباکس بر روی دیتاسنتر ColoCrossing آمریکا ارائه می شود. این دیتاسنتر که در شهر های مختلف مانند Chicago, Dallas, Buffalo, Los Angeles شعب دارد شبکه گسترده ای داشته و ضمن پایداری قابل قبول از ping بسیار مناسب در سرتاسر دنیا برخوردار می باشد. همچنین گزینه ای مناسب افرادی است که به دنبال IP آمریکایی برای انجام امور خود در سطح اینترنت هستند.

سرور مجازی فرانسه کدباکس بر روی دیتاسنتر OVH فرانسه ارائه می گردد. این دیتاسنتر که یکی از ارزان قیمت ترین دیتاسنترها در جهان می باشد و معمولا مشتریان در صف خرید سرورهای آن قرار دارند. با توجه به خصوصیات و قوانین این دیتاسنتر میتوان از سرور مجازی آن برای مقاصد مختلفی مانند گیم سرور، هاستینگ و فوروارد IP یا ... استفاده نمود.

سرور مجازی کانادا با توجه به موقعیت دیتاسنتر در کانادا جهت احراز هویت به منظور تراکنش های بانکی بین الملل بسیار مناسب می باشد. همچنین تعرفه مناسب به نسبت فضای دیسک قابل ارائه در این لوکیشن آن را تبدیل به گزینه مناسبی برای فضای بک آپ می نماید.

سرور مجازی Cloud