قصد خرید سرور مجازی دارید؟

اگر نیازمند اطلاعات در خصوص خرید سرور مجازی هستید پیشنهاد می کنیم نخست این مطلب را بخوانید: انواع سرور مجازی و تقسیم بندی های آن

مبحث مجازی سازی یکی از تکنیک های مدرن در حوزه علوم رایانه ای به شمار می رود که امتیازات فراوانی به نسبت متدهای قدیمی تر برای اهداف مشابه را شامل می شود. امروزه مجازی سازها از جایگاه بسیار مهمی برخوردار هستند تا آنجا که توصیه می شود ساختار پایه کل سیستم ها بر روی یک مجازی ساز سوار شود تا امکاناتی مانند تهیه پشتیبان و انتقال ساده تر امکان پذیر باشد.

اگر به مباحث مجازی سازی علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم که در انجمن های کدباکس در این خصوص به تحقیق بپردازید: مجازی سازها

ما در کدباکس به طور پیش فرض (غیر از سرور کلود) از مجازی ساز Esxi محصول شرکت VMware استفاده می کنیم. به این ترتیب در کدباکس ارائه سیستم عامل های مختلف با بهترین کیفیت امکان پذیر می باشد. بنابراین شما هرگز شاهد مشکلات حاصل از ناسازگری سیستم عامل انتخابی خود با مجازی ساز نخواهید بود.

در کنار سرور مجازی ما به کاربران در ناحیه کاربری ایشان یک کنترل پانل جهت مدیریت سرور مجازی ارائه می کنیم. کنترل پانل کدباکس نیازمندی های مدیریت از راه دور سرور مجازی را بر طرف ساخته و همچنین گزارش کاملی از وضعیت سرور و منابع مصرفی آن را به صورت زنده به نمایش می گذارد.

با توجه به تعدد سرورها ما در کدباکس از VCenter جهت مدیریت متمرکز استفاده می کنیم که به کاربرانی که بیش از ۵ سرور مجازی از ما خریداری کنند در صورت تائید مدیریت دسترسی VCenter نیز ارائه می گردد. این موضع امکان بک اپ گیری و همچنین انتقال آسان سرور مجازی را فراهم می آورد.

سرور مجازی

هر چند سرور مجازی یک سخت افزار مستقل نمی باشد اما با توجه به استقلال در IP و فضای مدیریت مستقل و منحصر به خود، در صورتی که تخلفی از سمت آن IP در شبکه رصد و گزارش شود (از طرف شاکی به دیتاسنتر)، دیتاسنتر یک ابیوز در خصوص این تخلف به کدباکس ارائه خواهد کرد. ما در کدباکس همواره سعی بر رفع این مشکلات و پیش گیری از ایجاد خسارت برای مشتریان خود می باشیم البته این روند منوط به همکاری ایشان با پرسنل کدباکس در رفع مشکل می باشد.

با خرید سرور مجازی از کدباکس می توانید سیستم عامل خود را از طیق وسیع سیستم عامل های قابل ارائه در کدباکس انتخاب کنید. در حال حاضر نصب سیستم عامل های زیر بر روی سرور مجازی در اکثر دیتاسنترها امکان پذیر می باشد. همچنین در موارد خاص به شرط تائید مدیریت امکان نصب سفارشی سیستم عامل خارج از این لیست نیز مقدور است.

لیست سیستم عامل های قابل نصب:
microsoft Windows Server 2003 Windows Server 2008 Windows Server 2012 Windows Server 2016
centos CentOS 5.X CentOS 6.X CentOS 7.X
cloudlinux CloudLinux 5.X CloudLinux 6.X CloudLinux 7.X
ubuntu Ubuntu 12.04.5 LTS Ubuntu 14.04.5 LTS Ubuntu 16.04.2 LTS Ubuntu 17.04 LTS
other Mikrotik Kerio Debian Fedora FreeBSD Elastix

ما برای مشتریان سرور مجازی کدباکس که قصد تمدید بلند مدت سرور خود را داشته باشند تخفیف ویژه ای داریم. پیشنهاد ما به شما این است که امروز به جمع مشتریان سرور مجازی در کدباکس بپیوندید.

خرید سرور مجازی از میان پلن های پیشنهادی امروز

سرور مجازی – خرید VPS