SEO کدباکس

حدود ۲ سال پیش بود که در مطلبی ویژه از کاربران سرویس های ایران بابت کیفیت پایین خدمات از این لوکیشن عذرخواهی کرده و به منظور جبران مسائل پیش آمده بسته ویژه ای به ایشان اهدا کردیم. (مشاهده)

از آن زمان ما با جدیت تمام در جستجوی راهی برای ارائه خدمات پایدار و با کیفیت در ایران بوده ایم که در طول ۲ سال گذشته نسبتا این امر محقق شد. ما تجربه همکاری با دیتاسنترهای مختلفی را داشته ایم و سعی کردیم بهترین گزینه با تناسب کامل با نیاز مشتریان را شناسایی قرار دهیم تا بتوانیم در قدم های بعدی به شکل حرفه ای تری خدمات دهی کنیم.

در نهایت ما دیتاسنتر آسیاتک مستقر در برج میلاد را برگزیده و با اجاره فضای اختصاصی برای سرورهای کدباکس، اقدام به نصب سخت افزارهای با کیفیت خودمان نموده ایم. همچنین اقداماتی در زمینه فراهم آوری پورت پایدار و با کیفیت ویژه شبکه اختصاصی کدباکس کرده ایم که در آینده نزدیک خدمات کاملا متفاوتی در این زمینه ارائه خواهد شد.

با توجه به این تحول، به پاس حمایت مشتریان عزیز و جبران کاستی هایی که پیش از این به علت سهل انگاری های دیتاسنترها رخ داده است بار دیگر در قالب هدیه گزینه های تخفیفی برای مشتریان فعلی سرویس های ایران در نظر گرفته ایم که بسته به دوره زمانی (سابقه) سرویس های ایشان، از این تخفیف ها برخوردار خواهند شد.

تخفیف برای همه مشتریان فعلی

در قدم نخست کلیه مشتریان فعلی سرور مجازی ایران، به مدت یک ماه از یک گیگابایت رم و یک هسته پردازنده اضافه بر پلن خریداری شده به صورت رایگان بهره مند خواهند شد.
همچنین در صورت تمایل به حفظ این افزودنی ها به صورت همیشگی با ۵۰% تخفیف برای ایشان محاسبه خواهد شد.

مشتریان قدیمی تر از April (برج ۴ میلادی)

این گروه از مشتریان ضمن برخورداری از تخفیف فوق، به دلیل تجربه ناخوشایندی که در خصوص مشکلات هارد دیسک سرور ۶۰۱ کدباکس داشته اند، از یک ماه سرویس رایگان نیز برخوردار خواهند شد.
یعنی سرویس فعلی ایشان یک ماه تمدید می شود.

مشتریان خاص ایران

این گروه از مشتریانی هستند که دلیل تجربه ناخوشایند از سرور مجازی ایران در کدباکس سرویس خود را لغو نموده یا به سرویس دهندگان دیگر منتقل کرده اند. ما به منظور جلب رضایت مجدد ایشان، و ارائه یک تجربه حرفه ای از سرویس های ایران کدباکس، به صورت رایگان یک ماه سرویس پلن VPS IR.C به ایشان ارائه می گردد.

جهت برخورداری از این تخفیف ها، احتیاج به هیچ اقدامی نیست، بخش پشتیبانی کدباکس با فهرست کردن مشتریان، برابر ضوابط فوق، سرویس های کلیه کاربران را به روز رسانی کرده و در بخش پشتیبانی اطلاع رسانی می گردد.
با کدباکس ادامه دهید.