صدور گواهینامه SSL

امنیت از ضروری ترین معیارها در اعتمادسازی برای کاربران است. در همین راستا در کدباکس با صدور گواهینامه SSL بستر ایمن سازی وب سایت شما فراهم آمده است.

گواهی SSL تأییدیه ای است بر اینکه تبادل اطلاعات میان وب سایت یا سرور شما و مرورگر کاربران و بازدیدکنندگان وب سایتتان به وسیله پروتکل استاندارد SSL (لایه سوکتهای امن) امن و رمزگذاری شده است. با صدور گواهینامه SSL توسط یکی از صادرکنندگان معتبر جهانی به مشتریان سایتتان تضمین می دهید که اطلاعاتی که در سایت شما وارد می کنند قابل استراق سمع و دسترس غیرمجاز نیست. گواهی SSL فضای کسب و کار یا تبادل اطلاعات آنلاین شما را حفاظت می کند و سبب می شود کاربران از امنیت سایت شما اطمینان خاطر داشته باشند.

ما در کدباکس گواهینامه های SSL شرکت های زیر را صادر می کنیم:

  • RapidSSL – 2 Type
  • Comodo – 24 Type
  • GeoTrust – 8 Type
  • Thawte – 6 Type
  • Symantec – 8 Type

که در مجموع در حدود ۵۰ نوع گواهینامه را پوشش می دهد. با توجه به این مسئله پیشنهاد می شود در انتخاب گواهینامه و شرکت با مشاورین ما در بخش پشتیبانی به رایگان قبل از سفارش مشاوره نمائید.

صدور گواهینامه SSL

* برای صدور گواهینامه SSL نیاز به یک IP اختصاصی دارید.
* برای صدور گواهینامه SSL باید مشخصات مالک دامین خارج از ایران و پسوند دامین غیر از ir یا دامنه های رایگان باشد.

پس از صدور گواهینامه SSL و نصب بر روی سایت آدرس آن با https در دسترس خواهد بود. S حرف اول کلمه Secure به معنی امن است و در نوار آدرس مرورگر کاربران یک علامت قفل نشان داده می شود که به معنی کد شدن اطلاعات مبادله شده است.

با توجه به نوع و سطح تائید گواهینامه SSL مورد استفاده همه یا بخشی از نوار آدرس مرورگر کاربر به رنگ سبز نمایش داده می شود تا اطمینان بیشتری در کاربر سایت شما ایجاد شود.

همچنین اخیرا گوگل در وبلاگ تخصصی خودش منتشر کرده است که داشتن SSL یکی از فاکتورها برای رتبه بندی نتایج جستجو می باشد، بنابراین داشتن SSL از نظر SEO نیز ارزشمند است.

صدور گواهینامه SSL