طراحی انجمن اینترنتی

گر قصد دارید یک انجمن اینترنتی فعال ایجاد کنید که در آن کاربران به ابزارهای مورد نیاز برای بحث و گفتگو دسترسی داشته باشند، نباید شتاب زده به سراغ اولین اسکریپت انجمن ساز بروید، این دقیقا همان اشتباهی است که اکثر مالکین انجمن های اینترنتی مرتکب می شوند و خیلی زود با مشکلات مختلفی در اداره وب سایت خود مواجه خواهند شد و گاهی این امر موجبات عدم استقبال از انجمن ایشان می گردد. کدباکس با آنالیز اهداف و ماهیت انجمن اینترنتی شما بهترین گزینه از بین سیستم های انجمن ساز موجود یا اسکریپت اختصاصی قابل طراحی را یافته و با پیاده سازی اصولی هموار کننده و شتاب دهنده انجمن اینترنتی شما خواهد بود.

ما در کدباکس امکان متد های مختلفی جهت طراحی انجمن اینترنتی ارائه می کنیم، که در تمامی آنها خصوصیات زیر وجود خواهد داشت:

  • امکان ایجاد گروه، انجمن، زیر انجمن و مباحث
  • امکان فهرست های سفارشی از مباحث (جدیدترین ها، پر بازدیدترین ها، خوانده نشده و …)
  • امکان نظرسنجی در مباحث
  • امکان مدیریت کامل کاربران و مباحث
  • امکان تعریف سطوح مختلف مدیریتی و دسترسی در انجمن ها
  • گزارش کامل از وضعیت انجمن ها ، مباحث و کاربران
  • ایجاد پروفایل کاربری برای اعضا

همچنین با توجه به متد طراحی انجمن اینترنتی شما، صدها ماژول با قابلیت افزودن به وب سایت شما نیز در دسترس قرار خواهد داشت، که جهت نصب و راه اندازی آنها مشاوره کاملا رایگان در طول دوره به شما ارائه می گردد.

برای راه اندازی انجمن اینترنتی باید چه کار کنید؟

مراحل راه اندازی یک انجمن اینترنتی به شرح زیر می باشد:

۱. ثبت دامین (آدرس وب سایت)
۲. طراحی و آماده سازی محتویات وب سایت
۳. بارگزاری سایت بر روی اکانت هاست (فضای سرور)

با افتخار به اطلاع می رساند که تمامی این مراحل در یک پکیج ویژه و یکپارچه برای شما قابل ارائه می باشد تا شما به هیچ وجه درگیر فرایند های پیچیده اداری و فنی سایت خود نشوید تا بعد ها با آشنایی بیشتر با این مسائل رفته رفته مدیریت وب سایت خود را در دست بگیرید. در کدباکس ما برای شما یک دامنه ir. ثبت می کنیم، انجمن اینترنتی شما را کاملا سفارشی طراحی و بر روی فضای هاست شما نیز نصب و راه اندازی می کنیم و اطلاعات مدیریت وب سایت را در انتها در اختیار شما قرار می دهیم.

طراحی انجمن اینترنتی

IP.Board
135,000 تومان در سال

طراحی انجمن اینترنتی

PHPBB
90,000 تومان در سال

طراحی انجمن اینترنتی

SMF
90,000 تومان در سال

طراحی انجمن اینترنتی

VBulletin
120,000 تومان در سال

طراحی انجمن اینترنتی

MyBB
90,000 تومان در سال

تمامی پلن ها یک هزینه راه اندازی نیز در سال نخست دارند که برابر ۶۰,۰۰۰ تومان می باشد. پس از آن هزینه هر سال پلن ها مقدار ذکر شده در بالا می باشد.

در صورت نیاز جهت مشاوره و انتخاب پلن متناسب با نیاز خود، می توانید به رایگان با بخش پشتیبانی و فروش کدباکس مشاوره داشته باشید، تا متناسب ترین متد طراحی انجمن اینترنتی برای شما روشن شود و سپس فرایند سفارش را تکمیل نمائید.

در تمامی پلن ها ترافیک مجاز ماهانه و فضای دیسک هاست شما نامحدود است.

انجمن های اینترنتی با هر مقصودی که ایجاد شوند، نیازمند وجود ساختاری کاربردی در هر دو سمت کاربران و مدیران می باشد تا کاربران امکان پویایی و توسعه محتوایی سایت را داشته باشند و در عین حال مدیران بتوانند نظارت و کنترل کافی بر انجمن ها و کاربران را اعمال نمایند. ما در کدباکس به شما حرفه ای ترین وب سایت جهت دایر نمودن یک انجمن اینترنتی را ارائه می کنیم.

طراحی انجمن اینترنتی