طراحی سایت خبری

سایت های خبری از قدیمی ترین و البته پر تعدادترین انواع وب سایت ها می باشند. البته بسیاری از سایت های علمی و سایت های رسمی نشریات و همچنین پرتال ها نیز از نظر فنی در دسته سایت های خبری دسته بندی می شوند. شاید در یک نگاه ساده بتوان گفت هر وب سایتی که با حجم زیادی تولید محتوا در طول روز روبرو باشد به نوعی ماهیت خبری پیدا می کند و نیازمند آن است که فهرست هایی سفارشی و حرفه ای برای در دسترس قرار دادن تازه ترین مطالب، پر بازدیدترین طالب و … داشته باشد تا دسترسی آسانی به مطالب منتشر شده در سایت برای کاربران فراهم آید. سایت های خبری قطعا نیازمند آن هستند که از نظر بصری دارای جذابیت کافی باشند تا مخاطب را راضی به باقی ماندن در صفحه و مطالعه کامل مطلب کند. همچنین در این سایت ها ابزارهای رهگیری مخاطبین و جمع آوری اطلاعات مخاطبین یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت سایت به حساب می آید. اگر قصد دارید یک سایت خبری موفق داشته باشید، کدباکس در این راه خدمات کاملی را به شما ارائه می کند.

ما در کدباکس امکان متد های مختلفی جهت طراحی سایت خبری ارائه می کنیم، که در تمامی آنها خصوصیات زیر وجود خواهد داشت:

  • امکان تعریف گروه و زیرگروه به صورت نامحدود
  • امکان برچسب زدن به مطالب
  • امکان تفکیک مقالات از مطالب
  • امکان ایجاد نظرسنجی حرفه ای
  • قابلیت ارسال نظر برای هر مطلب و مقالات
  • گزارش کامل از آمار و وضعیت کل سایت
  • امکان تعریف چندین نویسنده در سطوح دسترسی متفاوت

همچنین با توجه به متد طراحی سایت خبری شما، صدها ماژول با قابلیت افزودن به وب سایت شما نیز در دسترس قرار خواهد داشت، که جهت نصب و راه اندازی آنها مشاوره کاملا رایگان در طول دوره به شما ارائه می گردد.

برای راه اندازی وب سایت خبری باید چه کار کنید؟

مراحل راه اندازی یک وب سایت خبری به شرح زیر می باشد:

۱. ثبت دامین (آدرس وب سایت)
۲. طراحی و آماده سازی محتویات وب سایت
۳. بارگزاری سایت بر روی اکانت هاست (فضای سرور)

با افتخار به اطلاع می رساند که تمامی این مراحل در یک پکیج ویژه و یکپارچه برای شما قابل ارائه می باشد تا شما به هیچ وجه درگیر فرایند های پیچیده اداری و فنی سایت خود نشوید تا بعد ها با آشنایی بیشتر با این مسائل رفته رفته مدیریت وب سایت خود را در دست بگیرید. در کدباکس ما برای شما یک دامنه ir. ثبت می کنیم، وب سایت خبری شما را کاملا سفارشی طراحی و بر روی فضای هاست شما نیز نصب و راه اندازی می کنیم و اطلاعات مدیریت وب سایت را در انتها در اختیار شما قرار می دهیم.

طراحی وب سایت خبری

Wordpress
90,000 تومان در سال

طراحی وب سایت خبری

Joomla
90,000 تومان در سال

طراحی وب سایت خبری

Drupal
90,000 تومان در سال

طراحی وب سایت خبری

PHP Fusion
120,000 تومان در سال

تمامی پلن ها یک هزینه راه اندازی نیز در سال نخست دارند که برابر ۴۰,۰۰۰ تومان می باشد. پس از آن هزینه هر سال پلن ها مقدار ذکر شده در بالا می باشد.

در صورت نیاز جهت مشاوره و انتخاب پلن متناسب با نیاز خود، می توانید به رایگان با بخش پشتیبانی و فروش کدباکس مشاوره داشته باشید، تا متناسب ترین متد طراحی وب سایت خبری برای شما روشن شود و سپس فرایند سفارش را تکمیل نمائید.

در تمامی پلن ها ترافیک مجاز ماهانه و فضای دیسک هاست شما نامحدود است.

مجلات اینترنتی، سایت های تحلیلی، خبری و همینطور سایت های آینه اخبار از پربیننده ترین گروه وب سایت های اینترنت می باشند که از ظرفیت درآمد زایی تبلیغاتی قابل توجهی نیز برخوردار می باشند. از این رو رقابت بین این سایت ها بسیار نزدیک می باشد. با کدباکس می توانید به داشتن یک وب سایت خبری حرفه ای اطمینان داشته باشید تا بستری مناسب برای این رقابت در اختیار داشته باشید.

طراحی سایت خبری