طراحی سایت شخصی

خواه شما یک پزشک باشید یا یک عکاس، برنامه نویس باشید یا حتی دانشجوی معماری در هر صورت داشتن وب سایت شخصی می تواند در فعالیت های اجتماعی شما نقش جدی ایفا نماید. کدباکس داشتن وب سایت شخصی را بسیار آسان نموده است تا شما بتوانید حتی بدون داشتن دانش اولیه در این زمینه وب سایت شخصی خود را ایجاد نمائید.

طراحی سایت شخصی توسط کدباکس برای شما ظرف کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر تا ۳ روز کاری بعد از سفارش شما انجام خواهد شد. همچنین این طراحی به صورت اختصاصی برای شما و با طرحی منحصر به فرد خواهد بود. به این معنا که ما در طراحی سایت شخصی شخصی برای افراد از قالب یکسان استفاده نمی کنیم بلکه برای هر سفارش قالب متفاوت و منحصر به فرد خودش را طراحی و پیاده می نمائیم.

ما در طراحی سایت شخصی شخصی چندین متد طراحی داریم که در تمامی آنها قابلیت های زیر برای شما در دسترس خواهد بود:

  • صفحه اختصاصی معرفی شما (Biography)
  • فرم تماس کاربران با شما
  • پیوند به حساب های شبکه های اجتماعی شما
  • لینک باکس اختصاصی سایت شما
  • گالری تصاویر

همچنین با توجه به متد طراحی سایت شخصی شما، هزاران ماژول و قابلیت افزودن نیز در دسترس شما قرار خواهد داشت، که جهت نصب و راه اندازی آنها مشاوره کاملا رایگان در طول دوره وب سایت شما ارائه می گردد.

برای راه اندازی سایت شخصی باید چه کار کنید؟

مراحل راه اندازی یک سایت شخصی به شرح زیر می باشد:

۱. ثبت دامین (آدرس وب سایت)
۲. طراحی و آماده سازی محتویات وب سایت
۳. بارگزاری سایت بر روی اکانت هاست (فضای سرور)

با افتخار به اطلاع می رساند که تمامی این مراحل در یک پکیج ویژه و یکپارچه برای شما قابل ارائه می باشد تا شما به هیچ وجه درگیر فرایند های پیچیده اداری و فنی سایت خود نشوید تا بعد ها با آشنایی بیشتر با این مسائل رفته رفته مدیریت وب سایت خود را در دست بگیرید. در کدباکس ما برای شما یک دامنه ir. ثبت می کنیم، وب سایت شخصی شما را کاملا سفارشی طراحی و بر روی فضای هاست شما نیز نصب و راه اندازی می کنیم و اطلاعات مدیریت وب سایت را در انتها در اختیار شما قرار می دهیم.

طراحی وب سایت شخصی

HTML5 + CSS3
35,000 تومان در سال

طراحی وب سایت شخصی

Wordpress
75,000 تومان در سال

طراحی وب سایت شخصی

Joomla
75,000 تومان در سال

طراحی وب سایت شخصی

Drupal
75,000 تومان در سال

تمامی پلن ها یک هزینه راه اندازی نیز در سال نخست دارند که برابر ۳۰,۰۰۰ تومان می باشد. پس از آن هزینه هر سال پلن ها مقدار ذکر شده در بالا می باشد.

در صورت نیاز جهت مشاوره و انتخاب پلن متناسب با نیاز خود، می توانید به رایگان با بخش پشتیبانی و فروش کدباکس مشاوره داشته باشید، تا متناسب ترین متد طراحی سایت شخصی برای شما روشن شود و سپس فرایند سفارش را تکمیل نمائید.

در تمامی پلن ها ترافیک مجاز ماهانه و فضای دیسک هاست شما نامحدود است.

داشتن یک وب سایت شخصی چندان دشوار نیست، اما داشتن یک وب سایت شخصی حرفه ای موضوع متفاوتی بوده و حتما در این زمینه باید نیروی فنی با تجربه و متخصص در کنار شما حضور داشته باشد. ما قصد نداریم برای شما یک سایت شخصی راه اندازی کنیم، بلکه یک وب سایت شخصی حرفه ای برای شما راه اندازی می کنیم و شما را در اداره آن نیز یاری می نمائیم.

طراحی سایت شخصی