طراحی سایت شرکتی

اگر به فکر چاپ کارت، بروشور یا هر نوع تبلیغات دیگر برای شرکت خود هستید، قطعا متوجه آن شده اید که بهتر است یک وب سایت داشته باشید تا بر روی تبلیغات خود بتوانید به مخاطب آدرس وب سایت خود را ارائه کنید تا با یکی از مدرن ترین شیوه های ارتباطی بیشترین اطلاعات ممکن را درباره شرکت و سازمان خود با مشتریان در میان بگذارید و از آنها بازخورد بگیرید. سایت های شرکتی نیازمند طراحی خاص و متفاوتی می باشند که دلیل آن نیز اثرات مستقیمی است که این دسته سایت ها بر شخصیت سازمانی شما خواهند گذاشت. کدباکس با اشراف کامل به اصول علمی و تجربی طراحی سایت های شرکتی، بهترین گزینه را با توجه به شناسایی شخصیت سازمانی شما ارائه می نماید.

ما در کدباکس امکان متد های مختلفی جهت طراحی سایت شرکتی ارائه می کنیم، که در تمامی آنها خصوصیات زیر وجود خواهد داشت:

  • وجود اسلاید شو در وب سایت
  • صفحات معرف شرکت شامل: تاریخچه، بنیانگذاران (مالکین)، پرسنل، افتخارات (تقدیرنامه ها و جوایز)
  • بخش اخبار با قابلیت درج اخبار به همراه تصویر و تاریخ
  • صفحه ویژه تماس با ما شامل فرم و اطلاعات تماس شرکت و آدرس شرکت به همراه نقشه
  • خبرنامه با قابلیت مدیریت حرفه ای کاربران
  • گالری تصاویر و فایل چند رسانه ی (Multimedia)
  • بخش پیوندها جهت تبادل لینک با همکاران

همچنین با توجه به متد طراحی سایت شرکتی شما، صدها ماژول با قابلیت افزودن به وب سایت شرکت شما نیز در دسترس قرار خواهد داشت، که جهت نصب و راه اندازی آنها مشاوره کاملا رایگان در طول دوره به شما ارائه می گردد.

برای راه اندازی وب سایت شرکتی باید چه کار کنید؟

مراحل راه اندازی یک وب سایت شرکتی به شرح زیر می باشد:

۱. ثبت دامین (آدرس وب سایت)
۲. طراحی و آماده سازی محتویات وب سایت
۳. بارگزاری سایت بر روی اکانت هاست (فضای سرور)

با افتخار به اطلاع می رساند که تمامی این مراحل در یک پکیج ویژه و یکپارچه برای شما قابل ارائه می باشد تا شما به هیچ وجه درگیر فرایند های پیچیده اداری و فنی سایت خود نشوید تا بعد ها با آشنایی بیشتر با این مسائل رفته رفته مدیریت وب سایت خود را در دست بگیرید. در کدباکس ما برای شما یک دامنه ir. ثبت می کنیم، وب سایت شرکتی شما را کاملا سفارشی طراحی و بر روی فضای هاست شما نیز نصب و راه اندازی می کنیم و اطلاعات مدیریت وب سایت را در انتها در اختیار شما قرار می دهیم.

طراحی وب سایت شرکتی

HTML5 + CSS3
100,000 تومان در سال

طراحی وب سایت شرکتی

Wordpress
150,000 تومان در سال

طراحی وب سایت شرکتی

Joomla
150,000 تومان در سال

طراحی وب سایت شرکتی

Drupal
150,000 تومان در سال

تمامی پلن ها یک هزینه راه اندازی نیز در سال نخست دارند که برابر ۲۶۰,۰۰۰ تومان می باشد. پس از آن هزینه هر سال پلن ها مقدار ذکر شده در بالا می باشد.

در صورت نیاز جهت مشاوره و انتخاب پلن متناسب با نیاز خود، می توانید به رایگان با بخش پشتیبانی و فروش کدباکس مشاوره داشته باشید، تا متناسب ترین متد طراحی سایت شرکتی برای شما روشن شود و سپس فرایند سفارش را تکمیل نمائید.

در تمامی پلن ها ترافیک مجاز ماهانه و فضای دیسک هاست شما نامحدود است.

وب سایت شرکت شما فقط یک صفحه وب نیست، بلکه شعبه مرکزی شرکت شما در سطح اینترنت می باشد. چنان که شاید مراجعه حضوری به شعبه مرکزی شرکت شما برای بسیاری افراد مقدور نباشد اما این شعبه از شرکت شما به صورت ۲۴ ساعته و برای افراد از سرتاسر کشور و جهان در دسترس می باشد. ما در مجموعه کدباکس با در نظر داشتن این موضوع شما را از یک وب سایت شرکتی حرفه ای برخوردار خواهیم کرد.

طراحی سایت شرکتی