SEO کدباکس

سخت ترین لحظات در ۶ سال خدمت رسانی به کاربران در کدباکس برای تمامی پرسنل کدباکس در ماه July 2017 رقم خورد. ذکر این موضوع قبل از هر مسئله ای روشن گر آن است که ما در تمامی این لحظات نسبت به مشکل پیش آمده بی تفاوت نبوده و با جدیت مشغول پیگیری و انجام اقدامات ممکن جهت رفع آن بوده ایم.

پس از آن که بعد از ۵ سال تفره رفتن (بی کیفیت، گران و ناپایدار) از سرویس دهی بر بستر داخل کشور (ایران) با سنجش و آزمون های فراوان وارد این عرصه شدیم. اما الویت ما حفظ کیفیت و استانداردهای بالایی که مشتریان ما تا کنون تجربه کرده اند بود. بنابراین از همان آغاز کار درگیری ما با دیتاسنتر و مسئولین مربوط در خصوص مسائل مختلف مثل ایران اکسس شدن IP ها، بسته بودن برخی پورت ها، پاکت لاست ها، سرعت اینترنت و مسیر های دسترسی شروع شد.

ما از هیچ مورد چشم پوشی نداشته ایم و همواره تمامی موارد را فهرست و نسبت به پیگیری در خصوص اونها اقدام داشته ایم اما به موجب کم کاری و غیر متخصص بودن افراد مسئول در طرف سرویس دهنده به ما، با توجیح یا حاشیه سازی هایی روبرو می شدیم بنابراین ما در گام بعدی ضمن قلم گرفتن موارد جزیی تر، الویت را در پیگیری های خودمان به ۳ موضوع زیر دادیم:

۱. پایداری شبکه
۲. شفافیت وضعیت ایران اکسس / اینترنت اکسس بودن IP ها
۳. ارتقا کیفیت ارتباطی با شبکه (حذف پاکت لاست ها)

پس از اقدامات مختلف از طرف دیتاسنتر با ادعاهایی که گاها موجب تاسف ما از غیر متخصص بودن ایشان بود روبرو شدیم و کار به تبادل مستندات ختم شد. به عبارت دیگر اعتماد متقابل میان ما و طرف مقابل به کل از بین رفت تا آنجا که مقطعی مدعی شدند که مشکل از مشتریان شما و نوع مصرف ایشان است که ما با بررسی ها و استدلال های علمی غیر واقعی بودن این ادعا را برای ایشان ثابت کردیم. و ایشان در نهایت متقاعد شده اند که مشکل از سمت خودشان است و باید حلش کنند.

اکنون پس از کشمکش های فراوان، بی خوابی ها و زحمات فراوان پرسنل کدباکس در پایان ماه Julay شاهد تغییر رنج IP جهت رفع دائمی مشکلات (به ادعا ایشان) هستیم. مجدد ناچار هستیم برای کلیه سرور ها تنظیماتی را انجام بدهیم که این بر زحمت ماه اخیر پرسنل کدباکس نیز افزوده می گردد اما اگر واقعا بتوانیم کیفیت مطلوب را تجربه کنیم ارزشش را دارد.

از شما عذر خواهی می کنیم…

با وجود همه شرح فوق، ضمن آن که ما خود نیز آسیب دیده از حاکمیت گروه غیر متخصص بر این عرصه در کشور بوده و هستیم، اما از تمامی مشتریان عزیز که در این مقطع تجربه ای نامطلوب از کدباکس را داشته اند رسماً عذر خواهی می کنیم.

ما قطعا جبران خواهیم کرد!

در طول این ۶ سال فعالیت مستمر و حرفه ای، کدباکس جزو محدود برندهایی بوده است که حقیقتاً الویت را به رضایت مشتریان داده است. روشن است این وضعیت نابسمان در سرویس های ایران نه در شان کدباکس است نه مشتریان ما. از این رو در خصوص جبران آن تدابیر زیر اندیشیده شده است:

۱. دوره مالی سرویس ها

کلیه سرویس های سرور مجازی ایران که در این مقطع با مشکلات مختلف روبرو شده اند، فارغ از تاریخ خرید اولیه و فعال سازی سرویس هایشان. دوره های مالی ایشان از تاریخ اول AUGUST محاسبه خواهد شد.

۲. سرور مجازی کانادا (به ارزش ۲۵,۰۰۰ تومان)

کدباکس یک مجموعه منظم و سازمان یافته است، هر چند ما درگیر مشکلات در حوزه سرویس های ایران بوده ایم اما روند کلی در دیگر قسمت های کدباکس منظم و استوار بوده است. یکی از اقدامات زمان بندی شده در کدباکس ارائه خدمات سرور مجازی از کانادا می باشد که از ابتدا شهریور ماه صورت خواهد پذیرفت.
کلیه مشتریان فعلی سرویس های ایران، به مدت ۱ ماه، به طور رایگان از پلن A سرور مجازی کانادا بهره مند خواهند شد. (سرور مجازی کانادا)

۳. هاست لینوکس cPanel (به ارزش ۱۸۰,۰۰۰ تومان)

کلیه مشتریان سرور مجازی ایران کدباکس، از یک اکانت هاست لینوکس کدباکس پلن Host . Normal به مدت یک سال به طور کاملا رایگان بهره مند خواهند شد.

۴. دامین ir. (به ارزش ۵,۰۰۰ تومان)

جهت تکمیل سرویس هاست یک سال با فرض این که ممکن است مشتریان مورد نظر فاقد دامین باشند. در صورت درخواست یک دامین رایگان ir. به مدت یکسال نیز برای ایشان به ثبت خواهد رسید.

۴. تخفیف جهت تمدید (۱۰% لایف تایم)

ما علاوه بر همه موارد فوق، گزینه تشویقی جهت تمدید سرورهای مجازی ایران نیز برای شما درنظر خواهیم داشت که شامل تخفیف ۱۰% مادامی که سرورهای خود را تمدید کنید می باشد.

در مجموع ما بسته ای با ارزش بیش از ۲۰۰,۰۰۰ تومان و همچنین ۱۰% تخفیف لایف تایم را به شما عرضه داشته ایم.

از شما عذر خواهی می کنیم…

ما تمام تلاش خود را بری جلوگیری از تکرار این مشکلات انجام داده ایم و سعی کرده ایم با تدابیر مطرح شده در فوق تا آنجا که ممکن است نارضایتی شما را جبران نمائیم. با این وجود ما از شما باز هم عذرخواهی می کنیم.

با کدباکس ادامه دهید.