فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin

فروش انواع لایسنس نرم افزاری در کدباکس

مدیریت حرفه ای در هر سطحی که باشد نیازمند ابزار حرفه ای است. سازندگان این ابزارها جهت کسب منافع به فروش لایسنس (مجوز استفاده از نرم افزار) اقدام می کنند، تهیه برخی از این لایسنس ها برای هموطنان ما به دلایل مختلف مانند تحریم یا دشواری در پرداخت ها فراهم نمی باشد. از طرف دیگر ارائه خدمات فنی و تخصصی در حوزه این نرم افزارها ما را بر آن داشته است تا در مجموعه کدباکس در کنار دیگر خدمات فروش لایسنس های نرم افزاری را در دستور کار قرار دهیم.
ما سعی نموده ایم از معتبرترین مسیر ها و معمولا به طور مستقیم از خود سازنده لایسنس های اورجینال و قانونی تهیه و ارائه کنیم. فهرست این موارد به شرح زیر است:

در این صفحه فهرست و مشخصات فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin ارائه شده است، جهت مشاهده اطلاعات لایسنس های نرم افزاری دیگر بر روی لینک لایسنس مورد نظر کلیک بفرمائید.

جزو محبوب ترین کنترل پانل ها جهت مدیریت و فروش هاستینگ در ایران دایرکت ادمین می باشد. این کنترل پانل نسبتا پیشرفته قابلیت های گسترده ای در حوزه مدیریت هاستینگ و ریسلرها ارائه می کند. همچنین امکانات قابل توجهی برای کاربر نهایی در در دسترس می باشد. فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin از خدمات جدید کدباکس می باشد تا امکان استفاده از این کنترل پانل محبوب را برای کاربران فراهم آورد.

در گذشته لایسنس های لایف تایم دایرکت ادمین به تعداد فراوان به فروش رسیده است. این لایسنس ها امروزه به صورت ماهانه توسط خریداران آنها با قیمت بسیار پایین در دسترس می باشد. این لایسنس ها محدودیت هایی در حوزه تغییر IP (در طول سال) همچنین عدم امکان آپدیت خود کنترل پانل را شامل می شوند. با این فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin یا اجاره این نوع لایسنس ها در کدباکس انجام می شود که قیمت ها به شرح زیر می باشد:

فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin

لایسنس دایرکت ادمین

20,000 تومان در ماه

* این دسته از لایسنس ها تنها برای مشتریانی قابل خریداری می باشد که از کدباکس سرور مجازی خریداری نموده باشند.
* پس از خرید سرور مجازی در این خصوص تیکت ارسال نمائید.

گروه دیگر لایسنس ها که در اصل لایسنس های جدید می باشند، قیمت بالاتر دارند و به روز خریداری خواهند شد. فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin به صورت ماهانه، سالانه و لایف تایم می باشد.

فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin

لایسنس دایرکت ادمین

300,000 تومان در ماه
خرید
فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin

لایسنس دایرکت ادمین

2,000,000 تومان یک ساله
خرید
فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin

لایسنس دایرکت ادمین

3,000,000 تومان لایف تایم
خرید

در صورت درخواست، نصب به صورت رایگان (در صورت خرید لایسنس از ما) برای شما انجام خواهد شد.

اگر نیازمند راهنمایی و اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin هستید در بخش راهنما یا در قسمت وبلاگ کدباکس می توانید مطالب و آموزش های مفیدی پیدا کنید، همچنین سوالات خود را می توانید در بخش مرتبط در انجمن های کدباکس ویژه دایرکت ادمین مطرح نمائید.

فروش لایسنس دایرکت ادمین Direct Admin