فروش لایسنس Cloud Linux

فروش انواع لایسنس نرم افزاری در کدباکس

مدیریت حرفه ای در هر سطحی که باشد نیازمند ابزار حرفه ای است. سازندگان این ابزارها جهت کسب منافع به فروش لایسنس (مجوز استفاده از نرم افزار) اقدام می کنند، تهیه برخی از این لایسنس ها برای هموطنان ما به دلایل مختلف مانند تحریم یا دشواری در پرداخت ها فراهم نمی باشد. از طرف دیگر ارائه خدمات فنی و تخصصی در حوزه این نرم افزارها ما را بر آن داشته است تا در مجموعه کدباکس در کنار دیگر خدمات فروش لایسنس های نرم افزاری را در دستور کار قرار دهیم.
ما سعی نموده ایم از معتبرترین مسیر ها و معمولا به طور مستقیم از خود سازنده لایسنس های اورجینال و قانونی تهیه و ارائه کنیم. فهرست این موارد به شرح زیر است:

در این صفحه فهرست و مشخصات لایسنس Cloud Linux ارائه شده است، جهت مشاهده اطلاعات لایسنس های نرم افزاری دیگر بر روی لینک لایسنس مورد نظر کلیک بفرمائید.

سامانه های ابری (Cloud) به مرور در همه جا جای خود را باز نموده اند. یکی از این حوزه ها سیستم عامل ها می باشند. کلود لینوکس – Cloud Linux یکی از سیستم عامل هایی است که بر پایه CentOS می باشد و در حقیقت از خانواده لینوکس است. همانطور که انتظار می رود این سیستم عامل رایگان نمی باشد و جهت استفاده باید لایسنس Cloud Linux را تهیه نمود.

فروش لایسنس Cloud Linux به صورت رسمی و با قابلیت تائید در سایت مرجع در کدباکس انجام می شود:

لایسنس Cloud Linux

110,000 تومان در ماه
خرید

فروش لایسنس Cloud Linux اختصاصی IP پایه است و به صورت ماهانه، ۶ ماهه و سالانه به فروش می رسد و تنها برای یک IP قابل سفارش می باشد.

امکان بررسی اصلی بودن لایسنس کلود لینوکس عرضه شده در کدباکس از طریق سایت مرجع فراهم بوده و به محض فعال سازی لایسنس در سایت اصلی سرور شما فهرست خواهد شد.

توصیه میشود از تهیه لایسنس های غیر اصلی یا استفاده از کرنل های دستکاری شده کلود لینوکس پرهیز کنید چرا که غیر مشکلات امنیتی ممکن است موجب بلاک شدن همیشگی IP و سرور شما در سامانه لایسنس Cloud Linux شود و بعد ها هم نتوانید لایسنس Cloud Linux روی سرور خود نصب کنید.

در صورت درخواست نصب سیستم عامل و لایسنس Cloud Linux یا تبدیل CentOS و نصب لایسنس Cloud Linux با دریافت دستمزد انجام خواهد شد. همچنین در صورت درخواست کانفیگ امنیتی سرور شما توسط متخصصین ما با دریافت دستمزد انجام خواهد شد.

اگر نیازمند راهنمایی و اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لایسنس Cloud Linux هستید در بخش راهنما یا در قسمت کدکده می توانید مطالب و آموزش های مفیدی پیدا کنید، همچنین سوالات خود را می توانید در بخش مرتبط در انجمن های کدباکس ویژه لایسنس Cloud Linux مطرح نمائید.

فروش لایسنس Cloud Linux