فروش لایسنس cPanel

فروش انواع لایسنس نرم افزاری در کدباکس

مدیریت حرفه ای در هر سطحی که باشد نیازمند ابزار حرفه ای است. سازندگان این ابزارها جهت کسب منافع به فروش لایسنس (مجوز استفاده از نرم افزار) اقدام می کنند، تهیه برخی از این لایسنس ها برای هموطنان ما به دلایل مختلف مانند تحریم یا دشواری در پرداخت ها فراهم نمی باشد. از طرف دیگر ارائه خدمات فنی و تخصصی در حوزه این نرم افزارها ما را بر آن داشته است تا در مجموعه کدباکس در کنار دیگر خدمات فروش لایسنس های نرم افزاری را در دستور کار قرار دهیم.
ما سعی نموده ایم از معتبرترین مسیر ها و معمولا به طور مستقیم از خود سازنده لایسنس های اورجینال و قانونی تهیه و ارائه کنیم. فهرست این موارد به شرح زیر است:

در این صفحه فهرست و مشخصات لایسنس cPanel ارائه شده است، جهت مشاهده اطلاعات لایسنس های نرم افزاری دیگر بر روی لینک لایسنس مورد نظر کلیک بفرمائید.

استفاده از WHM/cPanel بر روی سیستم عامل لینوکس برای مدت ۱۵ روز اول رایگان می باشد اما پس از آن جهت استفاده نیازمند خرید لایسنس cPanel هستید. فروش لایسنس cpanel برابر قوانین ایالات متحده برای ایرانیان غیر مجاز می باشد. کدباکس مفتخر است جزو معدود عرضه کنندگان معتبر لایسنس cPanel در ایران می باشد و تنها سامانه ثبت خودکار و فوری لایسنس را با همکاری کمپانی OPA ایتالیا ارائه می نماید.

جهت خرید لایسنس cPanel گزینه مورد نظر را انتخاب کنید:

VPS Licenses

150,000 تومان در ماه
خرید

Dedicated Licenses

350,000 تومان در ماه
خرید

لایسنس ها از نظر امکانات یکسان بوده و تنها از نظر فنی دارای سازگاری بالاتری با سخت افزار سرور اختصاصی یا سیستم مجازی ساز شما خواهند داشت. بنابراین بهتر است گزینه متناسب با نوع سرور خود را تهیه بفرمائید.

همچنین دقت بفرمائید که امکان نصب لایسنس VPS تنها بر روی سرور مجازی لینوکس وجود دارد. در صورت استفاده از سیستم عامل Cloud Linux می توانید از هر ۲ نوع لایسنس (به نسبت نوع سرور) استفاده نمائید.

در صورت تمایل ما پس از فروش لایسنس cPanel برای اولین بار نسبت به نصب cPanel و تنظیمات اولیه به صورت رایگان اقدام خواهیم کرد. در صورت درخواست کانفیگ های کامل تر و همچنین تنظیمات امنیتی سرور شما توسط متخصصین ما با دریافت دستمزد قابل انجام می باشد.

باطل شدن لایسنس cPanel

با توجه به تحریم ها در خصوص فروش لایسنس cPanel به ایرانیان، نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

تنظیم دامین، Hostname یا NS Record های اصلی سرور در هر زمان بر روی دامنه های ir. موجب باطل شدن لایسنس cPanel شما خواهد شد.

افزودن IP ایران به سرور یا تغییر IP اصلی آن به IP ایران موجب باطل شدن لایسنس cPanel شما خواهد شد.

همچنین علاوه بر موارد فوق، مسائل عمومی زیر نیز ممکن است از دلایل باطل شدن لایسنس cPanel شما باشد:

تلاش برای نال کردن یا نصب نسخه های نال شده و دستکاری شده cPanel.
سو سابقه برای IP شما (غیر ایرانی) مثلا شناسایی شدن IP به عنوان IP رله و فورواردی از ایران.
گزارش دیتاسنتر شما مبنی بر تخلفات هاستینگ شما در میزبانی فایل های غیر مجاز به دیتاسنتر. (جز مواردی که شاکی خصوصی وجود داشته باشد اتفاق نمی افتد.)

اگر نیازمند راهنمایی و اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لایسنس cPanel هستید در بخش راهنما یا در قسمت کدکده می توانید مطالب و آموزش های مفیدی پیدا کنید، همچنین سوالات خود را می توانید در بخش مرتبط در انجمن های کدباکس ویژه لایسنس cPanel مطرح نمائید.

فروش لایسنس cPanel