فروش لایسنس Kernel Care

فروش انواع لایسنس نرم افزاری در کدباکس

مدیریت حرفه ای در هر سطحی که باشد نیازمند ابزار حرفه ای است. سازندگان این ابزارها جهت کسب منافع به فروش لایسنس (مجوز استفاده از نرم افزار) اقدام می کنند، تهیه برخی از این لایسنس ها برای هموطنان ما به دلایل مختلف مانند تحریم یا دشواری در پرداخت ها فراهم نمی باشد. از طرف دیگر ارائه خدمات فنی و تخصصی در حوزه این نرم افزارها ما را بر آن داشته است تا در مجموعه کدباکس در کنار دیگر خدمات فروش لایسنس های نرم افزاری را در دستور کار قرار دهیم.
ما سعی نموده ایم از معتبرترین مسیر ها و معمولا به طور مستقیم از خود سازنده لایسنس های اورجینال و قانونی تهیه و ارائه کنیم. فهرست این موارد به شرح زیر است:

در این صفحه فهرست و مشخصات لایسنس Kernel Care ارائه شده است، جهت مشاهده اطلاعات لایسنس های نرم افزاری دیگر بر روی لینک لایسنس مورد نظر کلیک بفرمائید.

پس از عرضه کلود لینوکس به مرور شاهد محصولات متنوع و قابل توجه ای از این مجموعه هستیم. از جمله موفق ترین این محصولات Kernel Care می باشد. Kernel Care یک سیستم به روزرسانی امنیتی برای هسته سیستم عامل است. این سیستم بدون نیاز به راه اندازی (reboot) سیستم عام و به طور منظم و خودکار آپدیت های امنیتی مربوط به کرنل را نصب می کند. به این ترتیب به طور کامل مدیر سرور از به روز بودن کرنل خود آسوده خاطر خواهد بود.

فروش لایسنس Kernel Care به صورت رسمی و با قابلیت تائید در سایت مرجع در کدباکس انجام می شود:

لایسنس Kernel Care

25,000 تومان در ماه
خرید

فروش لایسنس Kernel Care اختصاصی IP پایه است و به صورت ماهانه، ۶ ماهه و سالانه به فروش می رسد و تنها برای یک IP قابل سفارش می باشد.

در صورت درخواست نصب به صورت رایگان (در صورت خرید لایسنس از ما) برای شما انجام خواهد شد.

قیمت لایسنس Kernel Care بسیار مناسب بوده و از نظر فنی به کلیه مدیران سرور استفاده از این سیستم را توصیه می کنیم. طبق بررسی متخصصین کدباکس، استفاده از سیستم Kernel Care می تواند تا ۳۰% سریعتر از به روز رسانی های امنیتی بهره مند شوید. همچنین زمان تاخیر در آپ شدن هاستینگ پس از به روز رسانی ها، با حذف این مسئله توسط این سیستم شاهد کاهش ۵% دان تایم سرور نیز خواهید بود.

اگر نیازمند راهنمایی و اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لایسنس Kernel Care هستید در بخش راهنما یا در قسمت وبلاگ کدباکس می توانید مطالب و آموزش های مفیدی پیدا کنید، همچنین سوالات خود را می توانید در بخش مرتبط در انجمن های کدباکس ویژه لایسنس Kernel Care مطرح نمائید.

فروش لایسنس Kernel Care