2410_orig

مهندس عطوفی، معاون بازاریابی همراه اول در حاشیه مراسم قرعه‌کشی طرح نوید همراه، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: تا پایان ماه جاری بررسی بازار و تعریف بسته‌های تخفیفی نهایی می‌شود و از ابتدای سال آینده اجرایی خواهد شد.

وی افزود: شرکت ارتباطات سیار، بیش از این نیز تخفیف‌هایی را در راستای فروش سیم کارت جوانان که به کاهش ۵۰ درصدی هزینه سیم کارت اعتباری منجر شد، اعمال کرد.
وی خاطر نشان کرد: تخفیف ۷۰ درصدی برای کاربرانی که از سیستم‌های چند رسانه‌ای (MMS) استفاده می کنند و همچنین ارایه بسترهای استفاده از GPRS از دیگر اقدامات صورت گرفته از سوی این شرکت برای تثبیت و کاهش هزینه خدمات قابل ارایه محسوب می شود.
عطوفی در خصوص استقبال مردم از پرداخت غیر حضوری قبوض نیز گفت: بر اساس آمار و اطلاعات موجود، بیش از ۵۰ درصد از مشترکان دائمی، قبوض خود را به صورت الکترونیکی پرداخت می‌کنند.
وی ادامه داد: از سوی دیگر و با نهایی شدن طرح‌های دولت در دست اجرا، در تلاش هستیم تا این رقم به حدود ۷۰ درصد افزایش پیدا کند.
معاون بازاریابی شرکت ارتباطات سیار با اشاره به اقدامات انجام شده به منظور فرهنگ‌سازی برای پرداخت‌های غیر حضوری گفت: تاکنون دو سرویس به این منظور راه‌اندازی شده و تا پایان ماه جاری نیز یک سرویس جدید برای افزایش پرداخت‌های غیر حضوری قبوض ارایه خواهد شد.
وی تأکید کرد: بانک پرداخت، یکی از این سرویس‌ها محسوب می‌شود که مردم می‌توانند با افتتاح حساب در بانک صادرات و دادن مجوز لازم به بانک‌، امکان پرداخت خودکار قبوض خود را از حساب بانکی مد نظر فراهم کنند.
عطوفی پرداخت از طریق ۰۹۹۹۰ را یکی دیگر از این سرویس‌ها دانست، گفت: تا ماه آینده اجرای آزمایش سرویس جیرینگ برای تعدادی از مشترکان فعال خواهد شد که به واسطه آن مشترکان می‌توانند قبوض خود را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.
وی یکی دیگر از راهکارهای در حال اجرا برای فرهنگ سازی دولت الکترونیکی، برگزاری طرح های قرعه کشی نظیر «نوید همراه» عنوان کرد و افزود: دادن امتیاز به مشترکانی که کارت شارژ خود را به صورت الکترونیکی شارژ میکنند یکی از موارد در نظر گرفته شده در این راستا است.
این گزارش حاکی، در این مراسم که با حضور نماینده صدا و سیما و نهادهای ذی ربط برگزار شد، قرعه کشی جوایز طرح «نوید همراه» انجام و برندگان ۹ دستگاه خودرو مزدا ۳جدید، ۹ دستگاه خودرو سمند ال ایکس، ۹۰ دستگاه خودرو پراید، ۹۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه به همراه سیم کارت اعتباری و ۹۰۰۰ فقره شارژ هدیه به مبلغ ۲۰۰ هزار ریال مشخص شدند.