فنصب و کانفیگ CSF

امنیت به معنای محافظت از دسترسی غیر مجاز می باشد. پایداری به معنای مقابله با موانع دسترسی می باشد. امنیت و پایداری در کنار یک دیگر بی تردید با اهمیت ترین فاکتور برای یک سرور می باشد که ممکن است توسط عوامل داخلی یا خارجی تهدید شوند. نصب و کانفیگ CSF راهکاری است جهت مقابله با عوامل داخلی و خارجی تهدید کننده امنیت سرورهای لینوکسی.

هر چند نصب و کانفیگ CSF نمی تواند به طور کامل امنیت و پایداری سرور را تضمین کند، اما طبق آمار قدرت مقابله با سطح وسیعی از تهدید ها را دارا می باشد، به خصوص که این فایروال کاملا رایگان می باشد و استفاده از آن هزینه ای در بر ندارد. همچنین این فایروال برای برخی از کنترل پانل های معروف مانند cPanel پلاگین ویژه ای نیز دارد که موجب سهولت در تنظیمات آن می گردد.

گزارش های دقیق، اطلاع رسانی سریع در موارد دلخواه، قابلیت بلاک کردن مهاجمین به صورت برنامه ریزی شده و همینطور قابلیت کنترل فعالیت های درون سرور مانند ایمیل ها، پروسس ها، و ظرفیت اشغالی رم توسط هر یوزر از دیگر قابلیت های قابل توجه فایروال لینوکس CSF می باشد.

فایروال لینوکس CSF محصول شرکت ConfigServer می باشد که ابزارهای گوناگون و بسیار مفیدی برای سیستم عامل لینوکس عرضه کرده است که بسیاری از آنها از جمله فایروال لینوکس CSF به رایگان منتشر و به روز رسانی می شوند.

نصب و کانفیگ CSF کار بسیار زمان گیر و البته نیازمند دقت می باشد. هر نوع تنظیم اشتباه میتواند موجب اتلاف مقدار قابل توجهی از منابع سرور شود. و این حالت خوب است، چرا که در حالت بد ممکن است شما با تنظیمات نادرست حفره های امنیتی در سرور خود ایجاد کنید و امنیت و پایداری سرور خود را به خطر انداخته باشید.

ما در کدباکس با وجود متخصصین با تجربه در حوزه امنیت، با در نظر داشتن منابع سخت افزاری و نوع کاربری سرور مناسب ترین تنظیمات را برای فایروال لینوکس CSF انجام خواهیم داد تا ضمن ارتقا امنیت، پایداری سرور شما نیز بهبود یابد.

همچنین رفع اشکال از نسخه های نصب شده و در حال کار از فایروال لینوکس CSF پس از طرح مشکل و بررسی پذیرفته می شود.

جهت سفارش نصب و کانفیگ CSF یا دیگر خدمات مرتبط با این فایروال لینوکس لطفا درخواست خود را در بخش پشتیبانی و فروش مطرح نمائید.

نصب و کانفیگ CSF