هاست ویژه انجمن

اگر قصد دارید یک انجمن اینترنتی فعال ایجاد کنید که در آن کاربران به ابزارهای مورد نیاز برای بحث و گفتگو دسترسی داشته باشند، نباید شتاب زده به سراغ اولین اسکریپت انجمن ساز بروید، این دقیقا همان اشتباهی است که اکثر مالکین انجمن های اینترنتی مرتکب می شوند و خیلی زود با مشکلات مختلفی در اداره وب سایت خود مواجه خواهند شد و گاهی این امر موجبات عدم استقبال از انجمن ایشان می گردد.

کدباکس با آنالیز اهداف و ماهیت انجمن اینترنتی شما بهترین گزینه از بین سیستم های انجمن ساز موجود یا اسکریپت اختصاصی قابل طراحی را یافته و با پیاده سازی اصولی هموار کننده و شتاب دهنده انجمن اینترنتی شما خواهد بود.

انجمن سازها در کدباکس

با توجه به برخی تنظیمات ویژه در وب سرورها و دیتابیس ها جهت بهبود عملکرد اسکریپت انجمن ساز ها، ما در کدباکس با هدف جلب رضایت مشتریانی که از این سیستم برای وب سایت خود استفاده می نمایند، هاست ویژه انجمن را ارائه نموده ایم. ضمنا در هاست ویژه انجمن ساز ها ترافیک نامحدود می باشد.

در کدباکس خدماتی نظیر طراحی قالب و پلاگین، فارسی سازی قالب و پلاگین، همچنین بهینه سازی از نظر سئو و سرعت نمایش صفحات ویژه انجمن ساز ها انجام می شود که برای سفارش می توانید در بخش فروش و پشتیبانی درخواست خود را مطرح نمائید.

فهرست پلن های هاست ویژه انجمن ساز ها کدباکس

Host +Forum

هاست ویژه انجمن

فضای دیسک:5 GB
ترافیک مجاز:نامحدود
اتصال دامنه:1
تعداد دیتابیس:1
پارک دامین:نامحدود
اکانت ایمیل:نامحدود
قیمت ماهانه:15,000 تومان

Host Forum

هاست ویژه انجمن

فضای دیسک:2 GB
ترافیک مجاز:نامحدود
اتصال دامنه:1
تعداد دیتابیس:1
پارک دامین:نامحدود
اکانت ایمیل:نامحدود
قیمت ماهانه:10,000 تومان

کدباکس و انجمن آنلاین

  • نصب و راه اندازی رایگان
  • مشاوره رایگان در خصوص یافتن افزونه های مناسب با نیازمندی شما.
  • طراحی قالب اختصاصی، ترجمه و راست چین کردن قالب ها، سفارشی سازی قالب.
  • تولید افزونه های اختصاصی، فارسی سازی افزونه ها، سفارشی سازی افزونه ها.
  • بهینه سازی هسته، قالب و افزونه ها برای موتورهای جستجو - SEO.
  • بهینه سازی سرعت نمایش صفحات انجمن اینترنتی شما.
  • راهکارهای پشتیبان گیری برای سایت های بزرگ و دیتابیس های حجیم انجمن ها.
  • تولید اسکریپت های اختصاصی و قالب های فرزند بر اساس هسته فروشگاه ساز شما.
  • هاست با ترافیک نامحدود ویژه انواع انجمن ساز ها.
  • پرسش و پاسخ در انجمن های کدباکس:  PHPBB, vBulletin, IP.Board, .

* جهت بهره مندی از دیگر خدمات (غیر از هاست ویژه انجمن) با بخش فروش و پشتیبانی کدباکس موضوع سفارش خود را مطرح نمائید.

انواع هاست لینوکس cPanel در کدباکس

هاست لینوکس با کنترل پانل cPanel مناسب میزبانی از کوچکترین تا بزرگترین وب سایت ها می باشد. نسبت به منابع و خصوصیات مورد نیاز کاربران در کدباکس گزینه های متفاوتی برای هاست لینوکس cPanel ارائه می شود. هاست لینوکس cPanel کدباکس در 5 گروه زیر ارائه می گردد:


مشاوره خرید هاست:

هاست لینوکس ابری (اشتراکی) گزینه ای مناسب جهت میزبانی انواع وب سایت ها به شرط متعادل بودن ترافیک و فضای مورد نیاز، همچنین بازدیدکننده وب سایت می باشد. اگر شما از CMS هایی مانند وردپرس، جوملا، دروپال، انجمن سازها یا فروشگاه ساز ها استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم که هاستینگ ویژه CMS خود را تهیه بفرمائید تا در هزینه ای که بابت ترافیک و فضا پرداخت می کنید صرفه جویی شود و از تنظیمات اختصاصی اسکریپت خود نیز بهره مند گردید.

هاست لینوکس

اگر شما وب سایت پر بازدید دارید یا به هر دلیل با مصرف منابع زیاد روبرو هستید، هاست لینوکس ابری (اشتراکی) گزینه مناسبی برای شما نمی باشد و بهتر است شما به سراغ هاست لینوکس حرفه ای (پربازدید) کدباکس بروید و با پرداخت هزینه ای مناسب از یک هاستینگ اختصاصی وب سایت خود با قابلیت های افزوده بهره مند شوید و به نسبت رشد وب سایت خود نسبت به ارتقا پلن (بدون لحظه ای دان تایم) اقدام کنید.

کدباکس از سال 1392 ارائه خدمات اسپانسر هاست خود را آغاز نموده است و تا کنون ده ها وب سایت کوچک و بزرگ را به نسبت منابع و فضای مورد نیاز در یکی از گروه های هاست لینوکس ابری (اشتراکی) یا هاست لینوکس حرفه ای (پربازدید) به صورت رایگان میزبانی می کند. اگر علاقه مند هستید که کدباکس اسپانسر هاست وب سایت شما باشد، می توانید صفحه مربوط به اسپانسر هاست کدباکس را مطالعه و در صورت واجد شرایط بودن تقاضای خود را از طریق بخش پشتیبانی کدباکس مطرح نمائید.

هاست ویژه انجمن