building_better_it_management_skills-100508547-primary.idge

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر رضا تقی پور، در هفتمین سمپوزیوم روابط عمومی ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: یکی از مزایای این فناوری های جدید، جذاب بودن آن است به گونه ای که به راحتی در میان جوامع توسعه پیدا می‌کند و فعالان حوزه روابط عمومی و ارتباطات اجتماعی می‌توانند از امکاناتی که این فناوری ها در اختیار آن ها قرار می‌دهند، استفاده کنند.

وی افزود: به کمک فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توان ارتباط دو طرفه میان جامعه و بنگاه ها را در حوزه محتوا فراهم و زمینه دستیابی به اهداف مد نظر را ایجاد کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: ICT ابزارهای لازم به منظور گسترش ارتباطات اجتماعی را فراهم می‌کند چرا که با بهره گیری از امکانات این بخش قدرت پردازش اطلاعات موجود در این حوزه افزایش پیدا می‌کند.
وی تاکید کرد: از سوی دیگر، در مدیریت سنتی، حجم ارتباطاتی که می‌بایست پردازش می‌شد محدود بود اما امروز در فضای ارتباطات و فناوری اطلاعات محدودیتی در حجم پردازش اطلاعات نداریم.
دکتر رضا تقی پور با اشاره به ایجاد شبکه ملی اطلاعات در طول برنامه پنجم، گفت: با اجرای این طرح، مشکلات موجود در سه حوزه، پهنای باند، هزینه و امنیت بر طرف خواهد شد.
وی ادامه داد: با اجرای این پروژه بسیاری از اموری که در داخل کشور قابل اجرا است، با هزینه های کمتر در داخل مدیریت خواهد شد و صرفه جویی‌های بسیاری را محقق خواهد کرد.
وی با بیان این مطلب که با اجرای این پروژه، بسیاری از اطلاعات از طریق شبکه داخلی منتقل خواهد شد اظهار داشت: از این طریق، پهنای باند بین الملل برای انجام کارهای بین المللی اختصاص پیدا خواهد کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات موضوع حفظ حریم شخصی را از جمله بحث های جدی تمامی جوامع دانست و تصریح کرد: با اجرای این پروژه، یک حلقه ایمنی مناسب در کشور ایجاد خواهد شد تا فعالیت های داخلی باکمترین آسیب های احتمالی پیگیری و اجرا شود.
این گزارش حاکی است، در این مراسم از روابط عمومی‌های برتر تقدیر به عمل آمد که روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، روابط عمومی پست و روابط عمومی پست بانک از جمله روابط عمومی هایی بودند که در حوزه های مختلف به عنوان روابط عمومی برتر انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.