byzero-studio-digital-pen-03
در نوشتن معمولی، ما مطلب را در همان‌ جایی که می‌نویسیم می‌خوانیم اما در قلم دیجیتالی، برروی صفحه رسم می‌نویسیم و برروی مانیتور می‌خوانیم.
طی چند سال اخیر، بحث اتوماسیون اداری و کاربرد قلم دیجیتالی در آن از رونق قابل توجهی برخوردار بوده است.

به گزارش ایتنا به نقل از خبرگزاری ایسنا، اجرای اتوماسیون اداری به یک دستگاه Pen Tablet شامل یک قلم و یک صفحه رسم برای هر کاربر نیاز دارد.

از آنجا که این دستگاه‌ها، هر روز و به‌طور مداوم در معرض انواع ضربات فیزیکی و افتادن از روی میز یا دست کاربر قرار دارند، انتخاب مدل‌های مستحکم و مرغوب از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین انتخاب قلم‌های بدون نام سازنده معتبر یا با مارک‌های متفرقه به دلیل قیمت ارزان‌تر به مصلحت نیست.

به گفته کارشناسان باید توجه داشت نه تنها انتخاب اقلام نامرغوب، سبب تحمیل هزینه اضافی جهت خرید مجدد و تعویض دستگاه می‌شود، در مقابل خرید دستگاه‌های بسیار گران‌قیمت به صرف داشتن بعضی خصوصیات فانتزی که در عمل هیچ مزیتی در کاربرد اتوماسیون اداری ندارند هم صرفا دور ریختن بودجه تخصیص داده شده است.

اصولا تجربه نوشتن با قلم‌های دیجیتالی با عادت کاربران به نوشتن برروی کاغذ معمولی تفاوت دارد؛ در نوشتن معمولی، ما مطلب را در همان‌ جایی که می‌نویسیم می‌خوانیم اما در قلم دیجیتالی، برروی صفحه رسم می‌نویسیم و برروی مانیتور می‌خوانیم.

در دستگاه Pen LCD Monitor برروی مانیتور می‌نویسیم و برروی مانیتور می‌خوانیم، به همین دلیل برای مدیران ارشد سازمان، مدل Pen LCD Monitor توصیه می‌شود که شامل یک مانیتور LCD و TFT است که با یک قلم با نوک حساس به فشار، می‌توانید مستقیما برروی آن بنویسید و کار کردن با آن بسیار راحت، سریع و مانند کار کردن با قلم و کاغذ واقعی است.