بسم الله الرحمن الرحیم

انجمن های تخصصی کدباکس

شبکه، امنیت، سرور، دیتاسنتر، سیستم عامل، هاستینگ، وبمستری، طراحی وب، نرم افزار، سخت افزار، گرافیک و ...

امروز شنبه 18 نوامبر 17, 4:09 am

مبحث جدیدپاسخ

[ 9 پست ] 
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: يکشنبه 30 جولاي 17, 8:22 am 
نماد کاربر

سپاسگذاری کرده: 38 بار
سپاس دریافتی: 576 بار
پيوست:
توضيحات فايل: بلاک شدن ip های ایران توسط team viewer
team-viewer-blocked-iran-ipes.png
team-viewer-blocked-iran-ipes.png [ 18.38 KiB | بازديد 318 بار ]
شرکت آلمانی TeamViewer GmbH سازنده ی نرم افزار کنترل ، هدایت و تعمیررایانه ها از راه دور دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرده است. لذا چنانچه به طورمستقیم با استفاده از اینترنت ایران قصد استفاده از این نرم افزار را داشته باشیدبا پیغام زیر روبرو خواهید شد :

TeamViewer does not providesales, service, or support of any kind to countries that would cause TeamViewerto violate the export provisions of the European Union or the United States orif this is in any way prohibited in accordance with the Common Foreign andSecurity Policy of the EU or with U.S. export law.

TeamViewer به آن دسته از کشورهایی که فروش محصول یا پشتیبانی و ارائه‌یهرگونه‌ خدمات به آن‌ها منجر به نقض قوانین صادرات اتحادیه‌ی اروپا یا ایالاتمتحده‌ی آمریکا توسط این شرکت شود یا به هر نحو ارائه‌ی خدمات به آن‌ها مطابق قوانینسیاست خارجی اتحادیه‌ی اروپا یا قوانین صادرات آمریکا ممنوع باشد، سرویس‌دهی نمی‌کند.

در حال حاضر ممکن است دسترسی برخی از ارائه دهندگان اینترنتبه team viewer امکان پذیر باشد ولی به صورت کلی به خاطر تحریمات جدید علیه ایرانشرکت team viewer دسترسی کاربران ایرانی را به این نرم افزار بسته است.نرم افزار teamviewer تاچندی پیش فقط قابل خرید بود و مدتی بود که میتوانستیم آنرا برای مصارف شخصی بهرایگان دانلود و استفاده کنیم.

سوال هایی که در این خصوص پیش می آیند اینند که :

آیا همچنان باید به دنبال استفاده از روش یا طرفندی برای استفاده از این نرم افزار سابقا محبوب باشیم ؟ اگر بله چرا و چگونه و اگر خیر بهترین گزینه برای جایگزین کردن نرم افزار team viewer چیست ؟

پستارسال شده در: يکشنبه 30 جولاي 17, 8:44 am 

سپاسگذاری کرده: 0 بار
سپاس دریافتی: 2 بار
ایرانی رو از تحریم نترسونید

به نظر من ارزشش رو دار با استفاده از پروکسی ازش استفاده کرد ، امکاناتی که ارائه میکنه حاصل سالها تلاش و توسعه هست و قویترین برنامه در این زمینه به شمار میره

برای اتصال داخل شبکه هم کاربرد داره هنوز

شما مورد مناسبی غیر از team viewer سراغ دارید ؟ حالا امکاناتش به کنار ، پایداریش در اون حد باشه.

پستارسال شده در: يکشنبه 30 جولاي 17, 8:51 am 

سپاس دریافتی: 3 بار
من هم برای کلاس های آموزشی از Team viewer استفاده میکردم ، چند تا نرم افزار دیگه میشناسم اما قابلیت ارسال صدا رو ندارند و صدا در آموزش آنلاین مهم هست.
من برای مورد خودم که آموزش آنلاین بود از share screen اسکایپ استفاده میکنم بدک نیست. team viewer تحریممون کرد که کرد ، منتش نمیکشیم.

پستارسال شده در: يکشنبه 30 جولاي 17, 9:05 am 

سپاس دریافتی: 4 بار
Hoseyn نوشته است:
شرکت آلمانی TeamViewer GmbH سازنده ی نرم افزار کنترل
...

...
آیا همچنان باید به دنبال استفاده از روش یا طرفندی برای استفاده از این نرم افزار سابقا محبوب باشیم ؟ اگر بله چرا و چگونه و اگر خیر بهترین گزینه برای جایگزین کردن نرم افزار team viewer چیست ؟

نرم افزار team viewer من از رو سیستمم کلا پاک شده ولی یادم نمیاد خودم team viewer رو پاک کرده باشم ، آیا با تحریم شدن ایران ربطی داره ؟
توروخدا بگید team viewer شما هم حذف شده خود به خود ؟

پستارسال شده در: يکشنبه 30 جولاي 17, 9:23 am 

سپاس دریافتی: 4 بار
تلافیش برید بتنایی که ریختین تو نیروگاه اراک رو در بیارین تا بفهمن با کی طرفن. انشالله بچه های خودمون یکی بهتر از team viewer رو بسازند و ازین به بعد هم گول دشمن رو نخورند

پستارسال شده در: دوشنبه 31 جولاي 17, 8:33 am 

سپاسگذاری کرده: 6 بار
من از quick assist استفاده میکنم ، یخورده درسر داره ، مثلا باید اکانت مایکروسافت داشته باشی و متصل باشی و هنوز باگ هایی داره که برطرف شده.

ولی بهتره که منت team viewer رو بکشم. جسم تحریم چو روحش به فنا رفت که رفت

پستارسال شده در: دوشنبه 31 جولاي 17, 8:37 am 
نماد کاربر

سپاسگذاری کرده: 38 بار
سپاس دریافتی: 576 بار
aghili نوشته است:
من از quick assist استفاده میکنم ، یخورده درسر داره ، مثلا باید اکانت مایکروسافت داشته باشی و متصل باشی و هنوز باگ هایی داره که برطرف شده.

ولی بهتره که منت team viewer رو بکشم. جسم تحریم چو روحش به فنا رفت که رفت

سلام.
فکر میکنم نسخه ی ویندوزی فقط داشته باشه ، یکی از مزایای team viewer مولتی پلتفرم بودنش بود. نسخه ی غیر ویندوزیشو هم دیدین ؟

پستارسال شده در: دوشنبه 31 جولاي 17, 8:39 am 

سپاسگذاری کرده: 6 بار
Hoseyn نوشته است:
سلام.فکر میکنم نسخه ی ویندوزی فقط داشته باشه ، یکی از مزایای team viewer مولتی پلتفرم بودنش بود. نسخه ی غیر ویندوزیشو هم دیدین ؟
سلام. نه ندیدم ، انحصاری microsoft هست quick assist انگار

پستارسال شده در: دوشنبه 31 جولاي 17, 6:58 pm 
نماد کاربر

سپاسگذاری کرده: 334 بار
سپاس دریافتی: 284 بار
استفاده با کمک IP غیر ایرانی. همینطور استفاده لوکال از TeamViewer در شبکه های داخلی همچنان امکان پذیر هست.

با این وجود این تحریم  قطعا اثرات جدی خودش را بر فعالان و کسب و کارهایی که خدمات پشتیبانی یا آموزش از راه دور میدادن خواهد گداشت.

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

مبحث جدیدپاسخ

[ 9 پست ] 

مباحث مرتبط

مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) اتصال به team viewer در شبکه داخلی

27030u

1

510

دوشنبه 07 نوامبر 16, 5:57 pm

Hoseyn نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. سفر نامه آنتالیا شهر رویایی گردشگران ایران

peransidin

0

233

شنبه 13 مه 17, 7:35 pm

peransidin نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مقرون به صرفه ترین تبلت های بازار ایران

Hoseyn

0

2861

چهارشنبه 10 فبريه 16, 10:32 am

Hoseyn نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ویژگی های هاست در موقعیت جغرافیایی ایران، آلمان، انگلیس

maryamhost

0

2188

شنبه 27 دسامبر 14, 8:12 am

maryamhost نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. آیا هاست ایران باعث بهبود رتبه ی سایت میشود؟

Hoseyn

4

3855

يکشنبه 18 دسامبر 16, 9:38 am

sarajimiso نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد