بسم الله الرحمن الرحیم

انجمن های تخصصی کدباکس

شبکه، امنیت، سرور، دیتاسنتر، سیستم عامل، هاستینگ، وبمستری، طراحی وب، نرم افزار، سخت افزار، گرافیک و ...

امروز چهارشنبه 12 آگوست 20, 11:21 pmمبحث جدیدپاسخ

 [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: دوشنبه 20 ژانويه 20, 12:34 pm 

پست ها : 311
سپاسگذاری کرده: 0 بار
سپاس دریافتی: 378 بار

سئو کار یکی از مشاغل مهمی است که امروزه به شدت مورد توجه مالکان وبسایت است. سئو کار با بررسی‎ها و کارهایی که بر روی وبسایت انجام میدهد باعث ورود سایت به صفحه اول گوگل به صورت تضمینی میشود.همواره صاحبان سایت خواهان آمدن به صفحه اول گوگل به صورت تضمینی هستند. پیرو این هدف در دفتر کاری خود اقدام به تشکیل یک تیم قدرتمند دیجیتال مارکتینگ میکنند و یا برای آمدن به صفحه اول گوگل تضمینی از یک سئو کارحرفه‎ای بهره میجویند. معمولا سئو کاران حرفه‎ای برای داشتن کاری تمام وقت دستمزد بسیار بالایی میگیرند. به همین جهت پیشنهاد میشود تا برای صرف هزینه کمتر کار سئو سایت خود را برونسپاری کنید و از سئو کار های حرفه ای که دارای دفتر خدمات رسانی در ضمینه سئو هستن، استفاده کنید. از آنجاییکه مانند هر شغل دیگری انتخاب فردی درست برای سپردن امور به آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، باید مالک سایت اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهد تا بتواند سئو کاری حرفه‎ای برای آوردن سایت خود به صفحه اول گوگل تضمینی بهره ببرد.سردرگمی‎های موجود در یافتن سئو کاری مناسب باعث شده تا مالکان وبسایت‎ها با پرداخت پول به فردی مبتدی متضرر شوند. سئو کاران مبتدی وعده‎های وسوسه برانگیزی به مالکان وبسایت میدهند و در نهایت پس از گرفتن پول از مالکان نه تنها باعث ارتقا سایت نمیشوند بلکه با انجام اموری غلط و غیراصولی موجب خراب شدن سایت و حتی حذف کامل سایت از ایندکس گوگل میشوند. پس حتما پیش از عقد قرارداد با یک سئو کار، سطح اطلاعات خود را بالا ببرید و وبسایت خود را به هر کسی نسپارید چرا که ممکن است آسیبی جبران ناپذیر به وبسایت شما وارد شود. سختی کار سئو کار حرفه ای از یک طراح وبسایت بیشتر است چرا که مدام باید علم خود را بروزرسانی کند. در صورتی که اقدام به بروزرسانی اطلاعات خود نکند از بازار کار فاصله گرفته و حذف میشود. چرا که سئو کاران دیگر مدام در حال مطالعه و انجام امور جدید هستند. اگر سئوکاری سطح اطلاعات خود را راکت نگه دارد از بقیه سئو کاران عقب مانده و نمیتواند سایت را به صفحه اول گوگل تضمینی برساند.پس اگر شما قصد ادامه کار در این زمینه را دارید باید بدانید که علاوه بر حقوق بسیار عالی این شغل همواره باید علم خود را بروزرسانی کنید. تا بتوانید در این شغل باقی بمانید و حذف نشوید. یک سئو کار باید عوامل مختلفی را بررسی کند تا متوجه شود که کار بر روی کدام بخش سایت باعث اثر بخشی رتبه سایت در گوگل میشود.

سئو کار تضمینی با کار کردن اصولی بر روی وبسایت موجب ارتقاء وبسایت در نتایج گوگل میشود. هر چند که سئو کارانی هستند که از سئو کلاه سیاه برای آوردن وبسایت به صفحه اول گوگل تضمینی استفاده میکنند. که قطعا تاثیرات منفی این اعمال پس از مدتی بر روی وبسایت نشان داده میشود.اکثر سئو کاران حرفه‎ای تمایلی به توضیح نحوه عملکر خود بر روی وبسایت ندارند. معمولا اگر از آنها بپرسید که از چه شیوه‎ای برای آمدن به صفحه اول گوگل استفاده میکنند، معمولا با گفتن چند نکته سطحی سوال شما را پاسخ میدهند و از گفتن شیوه اصلی کار خود پرهیز میکنند. حال در این میان سئو کاران کلاه سیاهی هم هستند که به هنگام شنیدن این سوال که آیا شما از سئو کلاه سفید استفاده میکنید پاسخ بله را به مشتریان میدهند اما از سئو کلاه سیاه برای رسیدن هر چه سریعتر سایت به صفحه اول گوگل و کسب درآمد بیشتر استفاده میکنند.
پس حتما به هنگام انتخاب سئو کار حرفه ای هوشیار باشید و فردی مناسب را برای وبسایت خود انتخاب نمایید.

رقابت در بینگ، یاهو یا گوگل ؟

همانطور که میدانید موتورهای جستجو دیگری هم مانند بینگ و یاهو هم هستند اما به دلیل اینکه گوگل از محبوبیت زیادی برخوردار است و همچنین ربات‎های این موتور جستجو بسیار قدرتمند هستند، بیشتر رقابت‎ها در سئو در رسیدن به صفحه اول گوگل تضمینی است و نه موتورهای جستجو دیگر.

تعریف کلیدواژه‎های مناسب برای وبسایت

موتور جستجو گوگل همواره به دنبال نمایش بهترین وبسایت‎ها به کاربران خود در نتایج جستجو است. رفع نیاز کاربر پس از جستجو یک کلید واژه، بیشترین میزان اهمیت را برای موتور جستجو گوگل دارد. پس گوگل سعی دارد تا سایتی را در صفحه اول گوگل تضمینی نشان دهد که نیازهای کاربر را به طور کامل در مورد آن کلید واژه خاص برطرف کند.پس سئو کار تصمینی ابتدا باید کلید واژه‏های مناسب و کاربردی سایت را استخراج نماید. سپس سعی کند تا محتوای سایت را در زمینه آن کلید واژه کامل کند. تا کاربران پس از مطالعه محتوای سایت پس از جستجو آن کلید واژه دیگر نیازی به مطالعه و جستجو در سایت‎های دیگر نداشته باشند. و با انجام امور دیگر بر روی سایت در آن کلید واژه‎ها در صفحه اول گوگل تضمینی قرار بگیرد.یک سئوکار کارهای زیادی را بر روی وبسایت انجام میدهد که تولید محتوا مناسب و اصولی یکی از آن امور است.

اهمیت دادن گزارش به مالکان وبسایت

اعمالی که سئو کار تصمینیبرای آوردن سایت به صفحه اول گوگل تضمینی انجام میدهد اگر سئو کار حرفه ای بخواهد از سئوکلاه سفید استفاده نماید، دریافت نتیجه کمی طولانی تر خواهد شد. درنتیجه برای آسودگی خیال مالک سایت از ارتقاء سایت، پیشنهاد میکنیم که حتما هر از چند گاهی از جایگاه قبلی وبسایت در گوگل و جایگاه جدید آن گزارشی به مالک سایت داده شود.سئو کار حرفه ای با بررسی آمار گزارش‎های گوگل آنالیز میتواند نسبت به عملکرد خود آگاه شود. حتی مالک وبسایت هم میتواند از سئوکار خود بخواهد تا گزارش کارهای خود را از طریق آمارهای گوگل آنالیز به او بدهد. مثلا میتواند به صورت ماهیانه چند گزارش مهم را برای مالک سایت ارسال کند تا مالک سایت هم از پیشرفت سایت خود با خبر شده و با آسودگی خاطر با سئو کار تصمینی در پرداخت هزینه‎های لازم همکاری کند.لازم به ذکر است که ندادن گزارش ممکن است به قطع همکاری بیانجامد.

تعریف اهداف توسط سئو کار

متناسب با اهداف بیزینسی سایت، ممکن است سئ وکار اهداف مختلفی را برای وبسایت در نظر بگیرد. مثلا از این اهداف میتوان به ورود کاربران بیشتر به وبسایت، افزایش زمان ماندن کاربر در وبسایت، افزایش بازدید از یک صفحه خاص و ... اشاره کرد. درصورتیکه رسیدن به هدف تعیین شده مقدور شد سئو کار حرفه ای هدفی جدید تعریف کرده و امور خود را در جهت نگهداری و یا افزایش رتبه در هدف قبل و ارتقاء سایت در هدف جدید سوق میدهد.
چند نکته مهم به مالکان سایت

  1. حتما به هنگام انتخاب سئو کار حرفه ای نمونه کارهای سئو کار تصمینی را به خوبی بررسی کنید.
  2. برخی از سئو کاران به دروغ از نمونه کارهای دیگران برای جذب مشتری استفاده میکنند حتما پس از دیدن نمونه کارها با مالکین سایت‎ها در تماس باشید تا از صحت گفته سئو کار تصمینی مطمن شوید
  3. پس از تماس با مالکان سایت‎هایی که با سئو کار منتخب شما کار کرده‎اند از نحوه عملکرد سئوکار مطلع شوید و میزان رضایت مالک را از عملکرد ایشان بپرسید.
  4. به هنگام انتخاب سئو کار حرفه ای به این نکته دقت کنید که سئو کار حتما توانسته باشد تا سایت را حداقل در 3 تا 4 کلمه کلیدی سخت و پر طرفدار به صفحه اول گوگل تضمینی رسانده باشد. و تنها به یک یا دو کلمه کلیدی اکتفا نکنید.
  5. مطئن شوید که سئو کار حرفه ای وبسایت‎هایی با زبان‎ سایت شما (ASP,PHP) را به صفحه اول گوگل تضمینی آورده باشد.
امیدوار هستیم که با در نظر گرفتن نکات فوق انتخاب درستی انجام دهید و رشد روزافزونی در رتبه گوگل خود داشته باشید. در صورتیکه حس میکنید همچنان سطح اطلاعاتی مناسبی برای انتخاب سئوکاری مناسب ندارید میتوانید از آشنایانی که قبلا با سئو کاری ماهر و حرفه‎ای کار کرده‎اند کمک بخواهید. تا اطلاعات و تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند.نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

مبحث جدیدپاسخ

 [ 1 پست ] 


مباحث مرتبط

 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. روش‌هایی برای پیشگیری از کیست مویی یا کیست پیلونیدال

ghazalmah

0

0

سه شنبه 21 مه 19, 8:33 am

ghazalmah نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ادمین سایت کیست و چه وظایفی دارد؟

yegane

0

0

يکشنبه 25 نوامبر 18, 8:43 am

yegane نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. برای درمان بواسیر، شقاق، فیستول، کیست مویی به چه پزشک مراجعه

suzaanroshan

0

1221

يکشنبه 07 اکتبر 18, 12:35 pm

suzaanroshan نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. سئو و بک لینک سازی حرفه ای

site2017

0

2235

سه شنبه 21 نوامبر 17, 5:45 pm

site2017 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. 25 نکته طراحی سایت حرفه ای

nopardazco

0

1934

جمعه 25 مه 18, 10:49 am

nopardazco نمایش آخرین ارسال

 


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
cronبخش ها