بسم الله الرحمن الرحیم

انجمن های تخصصی کدباکس

شبکه، امنیت، سرور، دیتاسنتر، سیستم عامل، هاستینگ، وبمستری، طراحی وب، نرم افزار، سخت افزار، گرافیک و ...

امروز جمعه 26 آپريل 19, 5:46 amمبحث جدیدپاسخ

 [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: شنبه 31 دسامبر 16, 9:34 am 

پست ها : 78
سپاسگذاری کرده: 1 بار
سپاس دریافتی: 25 بار
حتما تا حالا چندین باز از خود سوال را پرسیده اید که چرا به وجود مطالب خوب باز هم بازدید رضایت بخشی نداشته اید؟ آیا گوگل مطالب من را می خواند؟ چرا مطالب من در گوگل ایندکس نمی شود؟ در این بخش ما به اطلاعات ایندکس گوگل و رابطه مستقیم آن با سایت ها می پردازیم.
باید بدانید که مکانیزم های طراحی شده گوگل درباره ایندکس مطالب سایت ها و وبلاگ ها در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته به طوری که اگر وبلاگی تازه تاسیس شده باشد و مطلبی ارائه دهد حداکثر تا 24 ساعت و سایت های محبوب در ظرف کمتر از 1 ساعت در گوگل به نمایش گذاشته می شود.

اولین دلیلی که ممکن است موجب عدم ایندکس مطالب شما شده باشد کد های No Index و No Follow می باشند که توسط این کد ها گوگل را از استفاده از مطالب خود بازمی دارید. قالب وب خود را چک کنید تا این کدها در آن وجود نداشته باشد

برخی دیگر از دلایل به شرط زیر است.1.کپی بودن مطالب سایت شما

خوب می دانیم که کپی کردن مطالب در ایندکس, پیج رنک, رتیه الکسا و ... چه قدر تاثیر منفی می گذارد. اینکه این مطالب کاربردی و مفید برای نمایش در گوگل می باشد, به خودی خود تاثیرات زیادی برای سایت شما دارد اما این را هم بدانید که قبل از شما کسی آن را به نام خود ثبت کرده است. پس از استفاده از مطالب تکراری و کپی شده جدا خود داری کنید.

2.عدم استفاده از توضیحات یا alt برای تصاویر.

یکی از رایج ترین اشتباه مدیران وب این است که که برای تصاویر خود توضیحات قرار نمی دهند. لازم به ذکر است که گوگل نمی تواند تصاویر موجود در پست های شما را ببیند و با توجه به اطلاعاتی که در alt یا توضیحات تصاویر قرار داده اید آن را با مطلب سازگار می سازد. در صورتی که از تصاویر همراه با هر پست در مطالب خود استفاده می کنید حتما توضیحات مناسبی را برای آن در نظر بگیرید.

3.وجود اشکالات در قالب

قالب سایت شما برای بازدید کنندگان و گوگل بسیار اهمیت دارد. استفاده از کدهای بهینه شده در قالب خود به همراه تصاویر مناسب که دارای توضیحات هستنند و همچنین سرعت بارگذاری صفحات سایت یا وبلاگ شما علاوه جذب بازدید کننده سبب محبوبیت در گوگل به طور مستقیم خواهد شد. سعی کنید قالب سایت خود را به گونه ای انتخاب کنید که با مطالب شما از نظر ستون ها و رنگ سازگار باشد.4.ثبت سایت در گوگل

در صورتی که مراحل بالا را رعایت می کنید و احساس می کنید بهینه سازی کامل را برای سایت یا وبلاگ خود انجام داده اید از طریق این لینک سایت یا وبلاگ خود را در گوگل ثبت کنید

ثبت سایت و وبلاگ در گوگل به طور مستقیم
البته یه روش دیگه هم که صفحه تون برای گوگل محبوب شه اشتراک اون در گوگل پلاستونه که باعث می شه گوگل سریع تر اونو بخونه..

جهت دستیابی به رتبه بالا هر کاری که از دستمان بیاید انجام میدهیم. اما ، حتی چنانچه بتوانیم، درست نیست که هر کاری را تست کنیم. کاری که درست است، انجام چیزی است که بر رتبه بندی تاثیر خیلی خوب دارد. G+، شبکه اجتماعی گوگل ، این احتیاجات را برآورده می نماید - بنظر می آید که در رتبه بندی معجزه می نماید در حالیکه بعضی از افراد (بجز آنهایی که تمام چیز را تست میکنند) ، افرادی که از شبکه های اجتماعی جهت سئو استفاده میکنند، تلاش های را بر فیسبوک متمرکز میکنند زیرا آن مشهور تر از G+ است. هرچند که معین شده که تلاش های ما در G+ بیشتر از فیسبوک نتیجه میدهد. آن اینجاست
چرا گـوگل پلاس جهت سئو ارزش مخصوص دارد؟

[START]در حالیکه گوگــل هر رابطه مستقیم با گوگل پلاس و کار در آن را انکار می نماید ، زیاد ها سایت های با رتبه خوب ، فعالین خوب ی در گ.گل پلاس دارند. در حالیکه در نظریه این میتواند تصادف پاک باشد، ولی نتایج حرف خودشان را میزنند. اینجا چند دلیل برای اینکه گوگــل پلاس برای سئو با اهمیت است آورده شده:

[START]گوگل مالک آن است و خیلی مهم نیست که قبول کنند یا نه، همان گونه که شواهد نشان میدهد، مشهور بودن در گوگــل پلاس، فاکتور خیلی بزرگی برای رتبه بهتر است.[

[START]برخي از لینک ها را می شود دنبال کرد و آنها به ترفیع رتبه یاری میکنند. تمام لینک ها بهتر نیستند اما برخلاف بقیه سایت ها، حداقل لینک های"به اشتراک گذاشته شده"(لینک های زیر مطالب) بهتر می باشند ، بعد از آنها بهره ببرید. بعلاوه زمانی که مطلب جالبی میگذارید آن را دوباره میگذارند، میتوانید چندین لینک را در یک صفحه بدست آورید.

لینک های گوگــل پلاس، متن انکر ارتباط میگیرند. عنوان مطلب، متن انکر است(که معین ا خوب از "این را کلیک کن"، "اینجا" یا متن های انکر کلی دیگر است) و این متن انکر طبیعی بنظر می آِد به رتبه شما آسیب نمیزند.

سریع فهرست کردن تمام صفحات نیز یکی دیگر از ویژگی ها است. با اینکه درست است که گـوگل در فهرست کردن تمام سایت ها سریع است، این مزیت گوگل پلاس نسبت به فیسبوک و توییتر که تمام محتوا از موتورهای جستجو مخفی می شود ، قابل شکست نیست.[/START]

همان گونه که میبینید، ویژگی ها ی گـوگل پلاس جهت سئو چشـم گیر هستند . پس، حتی اگر در مورد تمام رسانه های اجتماعی شکاک هستید، مورد گوگل پلاس تفاوت می نماید و بهتر است که یکبار امتحانش بکنید .چطور از گوگــل پلاس مصرف کنیم تا رتبه بهتر ی بیاوریم

گوگل پلاس با بقیه رسانه های اجتماعی مفرق نیست، هرچند که خصوصیات ی ویِژگزینشه خودش را دارد. اینجا چند راهکار پایه ای جهت مصرف درست از آن آمده است

عضو گوگل پلاس شوید / فعال باشید
معین ا، اگر هنوز در گوگل پلاس نیستید، اولین قدم عضویت در آن است. انجام این کار آسان است شما را با جزئیات آن خسته نمیکنیم. بعد از اینکه عضو گوگــل پلاس شدید، ببینید که دوست ها تان و آشنایانتان هم هستند یا نهف آن را به حلقه خود اضافه بکنید . میتوانید درهمان موقع مطلب بگذارید اما ابتدا خوب است که مطالبی که افراد دیگر گذاشته اند را بخوانید. به آنها نظر دهید، آنها را به اشتراک بگذارید، بعد ازآن میتوانید مطلب گذاشتن را شروع کنید.

از حق نویسندگی گوگل مصرف بکنید .

حق نویسندگی گوگل نیز یکی دیگر از خدماتی است که میتوانید در گـوگل پلاس پیدا بکنید . غلاوه بر ارزشمند بودن این وسائل جهت حفاظت از محتوا، به سئو یاری می نماید . زمانی که متن های خود را به پروفایل خودتان در این وسائل اضافه میکنید، اسم شما در نتایج جستجو ظاهر می شود . این شاید باعث ترافیک نشود اما مطمئنا به شما یاری می نماید تا شهرت خود را بسازیــد .

محتوا های بهتر قرار دهید

[START]لازم به گفتن نیست که می بایست مطالب خوب بگذارید. محتوای با کیفیت کم نه تنها به اعتبار شما لطمه میزند بلکه احتمالا هیچ دیده نشود. در شبکه های اجتماعی، تنها وقت ی که دیده شوید، میتوانید از ویژگی ها استفاده بکنید زیرا در اینصورت ممکن است که محتوایتان به اشتراک گذاشته شوند. پس، قانون اصلی برای تمام شبکه های اجتماعی در اینجا صدق می نماید - مطلب نگذاشتن خوب از مطلب بیهوده گذاشتن است.

صفحه درباره را جذاب بکنید .

صفحه های معرفی میتوانند خیلی خسته کننده باشند شاید بخواهید از مال خودتان بگذرید ولی این غلط بزرگ است. با گوگل پلاس، صفحه های معرفی بسیار زیاد مفید ند زیرا از این طریق میتوانید لینک به سایتتان، پروفایل بقیه شبکه های اجتماعی یا حتی لینک به صفحه هایی که فکر میکنید جالب هستند را اضافه بکنید . تمام این تلاش ها بیهورد نیستند، پس آنها را انجام دهید.

به پروفایلتان توجه بکنید .

صفحه های معرفی فقط جزءی نیستند که باید بهشان توجه شود. به اضافه آن، می بایست پروفایل گوگــل پلاس را عالی بکنید . همان گونه که از تجربیاتتان در شبکه های اجتماعی دیگر میدانید، این اطلاعات جهت موفق یت ضروری هستند . به همین دلیل بایستی تمام اطلاعات ارتباط را پر بکنید آنها را به روز بکنید . خود را در دسترس قرار دهید.

شبکه های اجتماعی جهت افرادی که میترسند یا مایل نیستند که رابطه برقرار کنند مناسب نیست.البته روش های دیگری مثل افراد محتلفی هستند که به فروش لایک گوگل پلاس مشغول هستند و می توانید اقدام به خرید لایک گوگل پلاس کنید. چنانچه در شبکه های اجتماعی هستید یعنی نمیخواهید خود را در آنجا مخفی بکنید بلکه میخواهید حلقه دوست ها تان،همکاران و آشنایانتان را گسترش دهید.برای به دست آرودن آن، بایستی را در دسترس قرار دهید، مثلا،آسان به حلقه بقیه اضافه شوید مطالب را عمومی بکنید . این خوب یت یک شبه شما را تضمین نمی نماید ولی زمانی که در دسترس هستتید و مطالب و پروفایلتان دیدنی هستند ، شانس شما جهت دیده شدن را ارتقا میدهد.
گوگــل پلاس جواهر واقعی جهت SEO است. با وجود متخصصین زیاد، دخالت خود گـوگل ، ویژگی ها ی آن را پایین می آورد. گوگــل پلاس به زیاد ی از سایت ها جهت بدست آوردن رتبه بهتر کمک می نماید . مسلما این نمیتواند یک تضمین جهت موفق یت شما باشد اما امتحان کردن آن اهمیت دارد. عاقلانه ترین کار، امتحان کردن برای سایت است، و ببینید که چگونه کار می نماید . چنانچه گوگــل پلاس به شما جواب داد، آنگاه میتوانید مصرف از آن را بهبقیه سایت هایی که بهینه میکنید، گسترش دهید. اما ، انتظار معجزه نداشته باشید. اربقیه تلاش های SEO شما ضعیف باشد، حتی گوگل پلاس هم نمیتواند آن را جبران نماید .


نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

مبحث جدیدپاسخ

 [ 1 پست ] 


مباحث مرتبط

 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طراحی سایت آموزشی

nopardazco

0

788

دوشنبه 09 آپريل 18, 4:57 pm

nopardazco نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. بروزرسانی الگوریتم های گوگل و آموزش بهینه سازی سایت در گوگل

site2017

1

1220

پنج شنبه 07 دسامبر 17, 8:10 am

nafas2196 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) معرفی الگوریتم rankbrain گوگل - گوگل با درک بالاتر

Hoseyn

0

3860

سه شنبه 24 نوامبر 15, 6:21 pm

Hoseyn نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ثبت شرکت در گوگل مپ

shahsavan

0

191

چهارشنبه 02 ژانويه 19, 5:36 am

shahsavan نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) پروژه بالن های گوگل

Hoseyn

0

4014

سه شنبه 25 نوامبر 14, 9:12 am

Hoseyn نمایش آخرین ارسال

 


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 26 مهمان


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيدبخش ها