بسم الله الرحمن الرحیم

انجمن های تخصصی کدباکس

شبکه، امنیت، سرور، دیتاسنتر، سیستم عامل، هاستینگ، وبمستری، طراحی وب، نرم افزار، سخت افزار، گرافیک و ...

امروز چهارشنبه 21 نوامبر 18, 4:36 pm

مبحث جدیدپاسخ

[ 2 پست ] 
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: جمعه 03 فبريه 17, 1:20 pm 

سپاسگذاری کرده: 0 بار
سپاس دریافتی: 0 بار
سلام
من جدیدا به وردپرس نقل مکان شدم و از پوسته ها و قالب های وردپرس خوشم نیومد و سفارش قالب اختصاصی دادم به یه سایتی
سوالی که دارم در رابطه با این هست که طراح قالبم از من سوال کرده که قالب رو با امکانات سئو کد نویسی کنه یا ساده باشه.
نظر دوستان در این مورد چیه.

پستارسال شده در: جمعه 03 فبريه 17, 1:32 pm 
نماد کاربر

سپاسگذاری کرده: 41 بار
سپاس دریافتی: 576 بار
petlover نوشته است:
سلام
من جدیدا به وردپرس نقل مکان شدم و از پوسته ها و قالب های وردپرس خوشم نیومد و سفارش قالب اختصاصی دادم به یه سایتی
سوالی که دارم در رابطه با این هست که طراح قالبم از من سوال کرده که قالب رو با امکانات سئو کد نویسی کنه یا ساده باشه.
نظر دوستان در این مورد چیه.

ببینید قربان ، قالب سئو فرندلی داریم که نکات سئو توش رعایت شده و از ملزومات هر قالبی هست چنانچه مدیر وبسایت در سرش فکر رتبه و بازدید بالا داره
و یه قالب هایی داریم با امکانات سئو
مثلا قالب داریم که گزینه های سئو مثل کلمه کلیدی پست و برگه رو داره و یا امکاناتی مثل قرار دادن کد گوگل آنالاتیکز و امکاناتی که پلاگین های سئو ارائه میکنند رو داره
از بین این دو ظاهرا طراح شما به خاطر چرب تر کردن معامله داره دومی رو به شما پیشنهاد میده
طراح شما قصد داره که قدرت خودش رو به رخ شما بکشه به بهترین کاری که میتونه رو روی قالب اجرا کنه. ولی از نظر من قالب وردپرس نباید آپشن های سئو داشته باشه. چرا ؟
آپشن های سئو گزینه های اضافی هستند برای تازه کار ها.
ممکنه شما از قالب خوشتون نیاد و بعدا بخواید یه قالب دیگه سفارش بدید. در نتیجه هزینه ای که برای امکانات سئو دادین رو میریزید دور و همینطور سایت شما در معرض خطر قرار میگیره چون که شما مثلا دیسکرپشن رو در جایی که قالب در اختیار شما قرار داده بوده گذاشتید و با عوض کردن قالب دیگه از بین میره.
گزینه های سئو در حیطه افزونه های نظیر yoast هست که یک قالب نمیتونه گزینه هایی مثل ریدایرکت و نو ایندکس و سایت مپ و .... رو در اختیار شما قرار بده ، در نتیجه شما مجبور میشید که افزونه نصب کنید. خب اگر قرار باشه افزونه نصب کنید دیگه چرا هزینه پرداخت میکنید ؟
پس بهش بگید که قالبی میخوام که سئو شده باشه ، یعنی ریسپانسیو باشه و از سی اس اس اکسترنال و لیزی لود و ... استفاده شده باشه ولی امکانات سئو به دردتون نمیخوره.

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

مبحث جدیدپاسخ

[ 2 پست ] 

مباحث مرتبط

مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. سفارش ساخت اپلیکیشن شهر تهران

nopardazco

0

245

يکشنبه 22 جولاي 18, 11:37 am

nopardazco نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. سفارش ساخت اپلیکیشن شهر تهران

nopardazco

0

222

سه شنبه 24 جولاي 18, 6:40 am

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طراحی سایت هیئت مذهبی | سفارش ساخت سایت فرهنگی

nopardazco

0

238

چهارشنبه 25 جولاي 18, 12:02 pm

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. کسب درآمد با طراحی سایت و قالب

slmpr

0

1694

سه شنبه 27 دسامبر 16, 11:57 am

slmpr نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. قالب های طراحی وب سایت خبری