Dec 24th انتقال سرور s20 به دیتاسنتر استراسبورگ فرانسه

با توجه به مشکلات یک ماه گذشته s20 و اقدامات صورت گرفته در راستای حل این مشکلات متاسافانه شاهد تداوم مسئله بوده ایم به همین منظور در جهت رفع قطعی مشکل اقدام به تهیه سه سرور جدید از دیتاسنتر ... بیشتر »

Jul 21st تعمیرات زمان بندی شده در سرور های انگلیس

با سلام خدمت کاربران گرامی کدباکسبه اطلاعیه کلیه مشترکین سرور انگلیس میرساند که بخشی از سرور های انگلیس به مدت 3 ساعت در تاریخ 4 مرداد ماه 1397 از ساعت 23 الی 2 بامداد ( 26 July ) به منظور ارتقاء سخت ... بیشتر »

May 25th افزیش قیمت سرورهای مجازی

ما همواره سعی در ارائه مناسب ترین قیمت برای محصولات بر اساس نیاز مشتریان داریم. با این وجود بر اساس وابستگی شدید قیمت ها به ارز و همچنین موج عمومی قیمت گذاری بازار ما به ناچار پس از 3 سال قیمت ... بیشتر »

Dec 21st آپدیت شبکه سرور های ایران

به اطلاع کلیه مشترکین سرویس های وابسته به سرورهای ایران کدباس می رسانیم دسترسی به این سرویس ها حداکثر به مدت 5 ساعت  در تاریخ 3 دی ماه 1396  از ساعت 11 الی 16:10 به منظور تغییرات در پورت های شبکه با ... بیشتر »

Oct 25th آپدیت زمان بندی شده هاست اشترکی

پیرو برنامه زمان بندی آپدیت سرور هاست اشتراکی کدباکس، در تاریخ 28 و 29 اکتبر در ساعات اولیه بامداد (4 الی 6) ممکن است شاهد قطعی و اختلال در دسترسی به وب سایت ها باشید. این آپدیت جهت به روز رسانی ... بیشتر »

Sep 26th تعمیرات زمان بندی شده در سرور های انگلیس

با سلام خدمت کاربران گرامی کدباکسبه اطلاعیه کلیه مشترکین سرور انگلیس میرساند که کلیه سرویس های انگلیس به مدت 6 ساعت در تاریخ 15 مهر ماه 1396 از ساعت 15 الی 21 ( 7 october ) به منظور ارتقاع سخت افزاری و ... بیشتر »

Sep 23rd اختلال در مخابرات منطقه و قطعی تلفن دفتر کدباکس

کاربران گرامی به دلیل اختلال در مخابرات منطقه و تعمیرات اعلامی از سوی این شرکت در خیابان اردیبهشت که ساختمان برج الکترونیک  در آن مستقر می باشد، تلفن دفتر کدباکس مستقر در برج در هفته پیش رو در ... بیشتر »

Sep 20th افزایش هارد اصلی و هارد پشتیبان سرور لینوکس

تیم پشتیبانی و فنی کدباکس با توجه به حجم اطلاعات و اکانت های موجود در سرور هاست لینوکس اشتراکی، تصمیم به ارتقا و افزایش هارد در این سرور گرفته است. به همین منظور در تاریخ 5 مهرماه در ساعت 12 ... بیشتر »

Sep 5th اضافه شدن درگاه پرداخت بانک پاسارگاد

درود و احترام خدمت کاربران عزیز کدباکس به منظور سهولت پرداخت و عدم وجود مشکل در پرداخت ها توسط مشترکین عزیز درگاه بانک پاسارگاد به سیستم افزوده شد.از هم اکنون درگاه بانک پاسارگاد در کنار درگاه ... بیشتر »

Jul 25th تغییرات در شبکه سرور ایران - آپدیت شد

خدمت آن دسته از مشتریان گرامی کدباکس که سرویس سرور مجازی ایران دارند به اطلاع می رساند که کدباکس در راستای تغییرات در شبکه ارتباطی با زیرساخت این سرور در نظر دارد در روز سه شنبه مورخ 3 مرداد ... بیشتر »