Dec 21st آپدیت شبکه سرور های ایران

به اطلاع کلیه مشترکین سرویس های وابسته به سرورهای ایران کدباس می رسانیم دسترسی به این سرویس ها حداکثر به مدت 5 ساعت  در تاریخ 3 دی ماه 1396  از ساعت 11 الی 16:10 به منظور تغییرات در پورت های شبکه با ... بیشتر »

Oct 25th آپدیت زمان بندی شده هاست اشترکی

پیرو برنامه زمان بندی آپدیت سرور هاست اشتراکی کدباکس، در تاریخ 28 و 29 اکتبر در ساعات اولیه بامداد (4 الی 6) ممکن است شاهد قطعی و اختلال در دسترسی به وب سایت ها باشید. این آپدیت جهت به روز رسانی ... بیشتر »

Sep 26th تعمیرات زمان بندی شده در سرور های انگلیس

با سلام خدمت کاربران گرامی کدباکسبه اطلاعیه کلیه مشترکین سرور انگلیس میرساند که کلیه سرویس های انگلیس به مدت 6 ساعت در تاریخ 15 مهر ماه 1396 از ساعت 15 الی 21 ( 7 october ) به منظور ارتقاع سخت افزاری و ... بیشتر »

Sep 23rd اختلال در مخابرات منطقه و قطعی تلفن دفتر کدباکس

کاربران گرامی به دلیل اختلال در مخابرات منطقه و تعمیرات اعلامی از سوی این شرکت در خیابان اردیبهشت که ساختمان برج الکترونیک  در آن مستقر می باشد، تلفن دفتر کدباکس مستقر در برج در هفته پیش رو در ... بیشتر »

Sep 20th افزایش هارد اصلی و هارد پشتیبان سرور لینوکس

تیم پشتیبانی و فنی کدباکس با توجه به حجم اطلاعات و اکانت های موجود در سرور هاست لینوکس اشتراکی، تصمیم به ارتقا و افزایش هارد در این سرور گرفته است. به همین منظور در تاریخ 5 مهرماه در ساعت 12 ... بیشتر »

Sep 5th اضافه شدن درگاه پرداخت بانک پاسارگاد

درود و احترام خدمت کاربران عزیز کدباکس به منظور سهولت پرداخت و عدم وجود مشکل در پرداخت ها توسط مشترکین عزیز درگاه بانک پاسارگاد به سیستم افزوده شد.از هم اکنون درگاه بانک پاسارگاد در کنار درگاه ... بیشتر »

Jul 25th تغییرات در شبکه سرور ایران - آپدیت شد

خدمت آن دسته از مشتریان گرامی کدباکس که سرویس سرور مجازی ایران دارند به اطلاع می رساند که کدباکس در راستای تغییرات در شبکه ارتباطی با زیرساخت این سرور در نظر دارد در روز سه شنبه مورخ 3 مرداد ... بیشتر »

Jun 4th آغاز فروش سرور مجازی ایران

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز کدباکس تیم بزرگ کدباکس ، پیرو درخواست های مکرر شما مشتریان گرامی ، ارائه خدمات ویژه سرور مجازی ایران را آغاز کرد.در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام با ... بیشتر »

May 10th ارتقا سرور آمریکا

به اطلاع آن دسته از مشتریان محترم کدباکس که از سرویس های سرور مجازی آمریکا استفاده می کنند می رسانیم که در راستای ارتقاء سطح کیفی سرویس دهی این سرور در تاریخ 21 اردیبهشت 1396 به دلیل ارتقا پورت ... بیشتر »

Jul 20th تعمیرات و نگهداری سرور هاستینگ اشتراکی (ابری) کدباکس

با توجه به فرا رسیدن زمان تعمیرات و نگهداری دوره ای هاستینگ ابری کدباکس، سرور از ساعت 00:00 روز شنبه 23-7-2016 (معادل شنبه 2 مرداد 1395) به مدت 4 ساعت (تا 04:00 بامداد) در دسترس نخواهد بود. پس از این تاریخ ... بیشتر »