v6 Beta
خدمات
کدباکس میزبان شماست ... عضویت ورود کاربران خانه خدمات
دسترسی سریع
بستن منو


2012 - 2018 © CODEBOX | v 6.0.2
کدباکس . اخبار داخلی . قوانین کاربری . وبلاگ . انجمن ها .
طراحی سایت

طراحی سایت خدمات طراحی وب کدباکس

Web Design

مراحل سفارش طراحی سایت

شما برای ایجاد وب سایت جدید خود تنها 5 مرحله در پیش دارید. در تمام مراحل مشاورین ما آماده ارائه مشاوره و خدمات تخصصی به شما هستند و تا پایان مراحل در کنار شما خواهند بود. مراحل به ترتیب به شرح زیر است:

1. ثبت دامنه جدید

شما جهت راه اندازی وب سایت خود نیازمند یک آدرس اینترنتی (دامنه) هستید، برای این منظور لازم است که یک نام دامنه اینترنتی که مجاز به ثبت آن باشید را انتخاب کنید. ما در کدباکس خدمات ثبت دامنه ملی (ir.) و بین الملل را ارائه می کنیم.

2. تامین فضای میزبانی (هاست)

به منظور نگهداری سیستم مدیریت محتوای سایت و فایل های وب سایت شما بر روی اینترنت شما نیازمند فضای میزبانی (Web Host) هستید. انتخاب پلن مناسب هاست تضمین کننده پایداری ، سرعت دسترسی مطلوب و امنیت وب سایت شما خواهد بود. متخصصین ما بسته به حجم بازدیدکنندگان و ساختار وب سایت شما در زمینه هاست آماده مشاوره تخصصی به شما هستند.

3. سیستم مدیریت محتوای سایت

پکیج های طراحی سایت کدباکس همگی مبتنی بر سیستم های مدیریت محتوای (CMS) آماده می باشند که بسته به نوع وب سایت شما برای شما در دسترس خواهد بود. برخی از این سیستم ها تولید کدباکس و برخی تولید تیم های نرم افزاری کدباز - Open Source می باشد.

4. سفارشی سازی

در این مرحله از طراحی سایت به نسبت نوع وب سایت شما ممکن است نیازمند نصب و تنظیم ابزارها و ماژول های مختلف مانند درگاه بانکی، سامانه پیامکی یا ... باشیم که این فرایند به طور کامل توسط پرسنل ما انجام خواهد شد. تنها در مواردی که نیاز است اطلاعات ضروری (مانند کلید API و ...) از شما دریافت خواهد شد و کلیه اقدامات لازم از طرف ما انجام خواهد شد.

5. آموزش

ما در آخرین مرحله به شما آموزش درج محتوا و اعمال تغییرات دلخواه در ظاهر سایت را خواهیم داد. به این ترتیب شما به طور کامل به مدیریت فنی سایت خود (به قدر نیاز) آشنا خواهید شد و به درستی می توایند برای خدمات فنی مورد نیاز وب سایت خود در آینده برنامه ریزی کنید. آموزش ما به صورت 3 جلسه آنلاین و به مدت 180 دقیقه می باشد.

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت برای هر نوع وب سایت مطابق جدول زیر می باشد. این مبلغ یک بار پرداخت شده و بابت خدمات ذکر شده فوق هیچ هزینه دیگری از شما دریافت نخواهد شد:

نوع سایت مبلغ سفارش
وب سایت شرکتی2,300,000 تومان مشاهده جزئیات
وب سایت شخصی1,650,000 تومان مشاهده جزئیات
شبکه اجتماعی 15,750,000 تومان مشاهده جزئیات
فروشگاه آنلاین 2,700,000 تومان مشاهده جزئیات
سایت آگهی 2,150,000 تومان مشاهده جزئیات
گالری هنری 1,950,000 تومان مشاهده جزئیات
سایت خبری 3,200,000 تومان مشاهده جزئیات
انجمن آنلاین 1,900,000 تومان مشاهده جزئیات
آموزشگاه آنلاین 4,700,000 تومان مشاهده جزئیات

در صورتی که از نوع وب سایت خود مطمئن نیستید یا نیازمند طراحی سایتی متفاوت از این دسته ها هستید، می توانید با شرح جزئیات در شناسایی پکیج مناسب خود یا راهکار های دیگر (مانند اسکریپت اختصاصی) شما را راهنمایی خواهیم نمود.

درخواست مشاوره

با عضویت در بخش کاربری کدباکس امکان ارسال تیکت، ثبت سفارش و ارتباط نزدیک با ما را خوا هید داشت. عضویت

logo-samandehi
CODEBOX
کدباکس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:


وبلاگ
انجمن ها
تلفن تماس:
02191690421
آدرس پستی:
شیراز، شهرک خبازان، خیابان شهید سعید ماهر، کوچه اول، پلاک ۸
کدپستی: 713477668
نمابر (فکس): 07137206254