v6 Beta
خدمات
کدباکس میزبان شماست ... عضویت ورود کاربران خانه خدمات
دسترسی سریع
بستن منو


2012 - 2018 © CODEBOX | v 6.0.2
کدباکس . اخبار داخلی . قوانین کاربری . وبلاگ . انجمن ها .
سرور مجازی NVMe

سرور مجازی NVMe آلمان فرانسه

VPS DE.XA

سرور مجازی NVMe

1 GB
Ram
1 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 467,000
3 ماه
2% 1,256,000
6 ماه
4% 2,404,000
یک سال
5% 4,699,000
پلن محبوب
VPS DE.XB

سرور مجازی NVMe

2 GB
Ram
1 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 486,000
3 ماه
2% 1,312,000
6 ماه
4% 2,513,000
یک سال
5% 4,916,000
VPS DE.XC

سرور مجازی NVMe

2 GB
Ram
2 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 530,000
3 ماه
2% 1,441,000
6 ماه
4% 2,767,000
یک سال
5% 5,418,000
پلن اقتصادی
VPS DE.XD

سرور مجازی NVMe

4 GB
Ram
2 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 645,000
3 ماه
2% 1,809,000
6 ماه
4% 3,487,000
یک سال
5% 6,843,000
VPS DE.XE

سرور مجازی NVMe

4 GB
Ram
4 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 734,000
3 ماه
2% 2,041,000
6 ماه
4% 3,942,000
یک سال
5% 7,743,000
VPS FR.XA

سرور مجازی NVMe

1 GB
Ram
1 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 343,000
3 ماه
2% 911,400
6 ماه
4% 1,737,000
یک سال
5% 3,390,000
پلن محبوب
VPS FR.XB

سرور مجازی NVMe

2 GB
Ram
1 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 355,000
3 ماه
2% 946,700
6 ماه
4% 1,806,000
یک سال
5% 3,527,000
VPS FR.XC

سرور مجازی NVMe

2 GB
Ram
2 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 383,000
3 ماه
2% 1,029,000
6 ماه
4% 1,968,000
یک سال
5% 3,846,000
پلن اقتصادی
VPS FR.XD

سرور مجازی NVMe

4 GB
Ram
2 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 476,000
3 ماه
2% 1,302,000
6 ماه
4% 2,503,000
یک سال
5% 4,906,000
VPS FR.XE

سرور مجازی NVMe

4 GB
Ram
4 Core
CPU
20 GB
فضای دیسک
∞ نامحدود
ترافیک
یک ماه
0% 525,000
3 ماه
2% 1,446,000
6 ماه
4% 2,786,000
یک سال
5% 5,465,000
MyBox
پانل مدیریت سرور مجازی
IPv4
اختصاص یک عدد IPv4
VMware ESXi
مجازی سازی حرفه ای
CBC Point
کسب امتیاز بابت تمدید
سوالات متداول قبل از خرید سرور مجازی
خیر، امکان ارائه سرویس بدون ثبت سفارش و تکمیل پرداخت نیست.
به طور متوسط کمتر از 1 ساعت، بسته به سیستم عامل حداکثر زمان تحویل سرویس 2 ساعت بعد از سفارش در روزهای کاری و حداکثر 6 ساعت در روزهای تعطیل می باشد. در صورت سفارش خارج از ساعات اداری حداکثر 4 ساعت به زمان انتظار شما افزوده خواهد شد.
شما در طول دوره سرویس خود می توانید پلن مورد نظر را ارتقا دهید. همچنین همواره امکان افزایش منابع مستقل مانند هسته پردازنده، رم یا دیسک را خواهید داشت.
بله، شما در هر زمان می توانید درخواست تعویض سیستم عامل سرور مجازی خود را داشته باشید.
ما از مجازی ساز ESXi محصول شرکت Vmware استفاده می کنیم. طبق تحقیقات پایدارترین مجازی ساز در حال حاضر با فاصله قابل توجه این محصول است.
مدیریت کامل بوت سیستم شامل خاموش و روشن کردن، راه اندازی مجدد، نمایش منابع مصرفی سیستم و فضای دیسک. ابزارهای فراوان دیگری برا ی این پانل توسعه یافته که در مرحله تست های نهایی هستند و به زودی به پانل افزوده خواهد شد.
ارتباط با خط فرمان سرور مجازی معمولا ترافیک بسیار ناچیزی مصرف می کند و تقریبا به سرعت اینترنت شما وابسته نیست. اما ارتباط تصویری با سیستم عامل سرور مجازی به نسبت تنظیمات نیازمند اینترنت پایدار و پرسرعت است.
 • اقدام به نت اسکن یا پورت اسکن
 • ارسال یا انتشار نرم افزار های آلوده و بد افزارها
 • ارسال اسپم (در صورت وجود شکایت)
 • انتشار محتوا بدون رعایت حق نشر (در صورت وجود شاکی)
 • هر نوع تخلق بر اساس قوانین دیتاسنتر میزبان سرور مجازی شما
خیر، شما در کدباکس نمی توانید برای سرور مجازی خود همزمان چند سیستم عامل داشته باشید.
در صورت سازگاری با مجازی ساز بله، ما آمادگی نصب هر سیستم عاملی را به انتخاب شما بر روی سرور مجازی شما داریم.
در صورت وجود فایل و خروجی سازگار با مجازی ساز مورد استفاده کدباکس، آمادگی انتقال سرور مجازی شما به کدباکس را داریم.
بله، ما دو راهکار حرفه ای برای تهیه پشتیبان از سرور مجازی ارائه می نمائیم. جهت اطلاع بیشتر می توانید از بخش پشتیبانی اطلاعات کامل را دریافت نمائید.
ما به طور رایگان در خصوص کانفیگ ها و نرم افزارهای مورد نیاز بر روی سرور مجازی به شما مشاوره خواهیم داد اما ارائه خدمات در این زمینه دارای تعرفه مشخصی است که برابر نرخ خدمات نرم افزاری پالسی کدباکس می باشد.

ما در کدباکس سعی داریم تا بهترین خدمات را با کاملترین پشتیبانی به مشتریان ارائه نمائیم. در همین راستا به صورت کاملا رایگان در خصوص خرید سرور مجازی آماده ارائه مشاوره تخصصی می باشیم.

درخواست مشاوره

کاربرد سرور مجازی چست؟
سرورهای مجازی از نظر کاربرد هیچ تفاوتی با یک سرور فیزیکی (اصطلاحاً سرور اختصاصی) ندارند. تنها با توجه به تقسیم منابع سخت افزاری و پیاده سازی سیستم عامل بر بستر مجازی هزینه تمام شده برای مصرف کنندگان این محصول کاهش یافته است. شما می توانید از یک سرور مجازی برای مقاصد مختلفی مانند میزبانی فایل، ایجاد هاستینگ، ایجاد گیم سرور، ایجاد پراکسی و تونل، میل سرور و ده ها گونه مصرفی دیگر استفاده کنید.

انواع کاربرد سرور مجازی

از کدام کشور (لوکیشن) سرور مجازی بخرم؟
این که واقعا سرور مجازی شما در چه شهر و در کدام نقطه از دنیا مستقر باشد در حقیقت اهمیت کمی دارد. تنها موضوع قابل توجه از این حیث روابط آن کشور با ایران و ریسک تحریم و این مسائل می باشد. در حالی که ما در کدباکس با هیچ یک از شرکت های طرف قرارداد با هویت ایرانی همکاری نداشته و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی نیست.

اما بر خلاف موقعیت جغرافیای، این که دیتاسنتر میزبان سرور مجازی شما چیست اهمیت بسیاری خواهد داشت. دیتاسنتر ها ممکن است بیش از یک لوکیشن سرویس دهی کنند بنابراین الویت با شناخت از دیتاسنترها می باشد نه لوکیشن ها. سرعت و کیفیت پورت ارتباط با اینترنت، کیفیت سخت افزار ارائه شده، میزان آپتایم و همچنین قوانین حاکم بر آن دیتاسنتر از مهمترین فاکتورهای مقایسه دیتاسنترها می باشد.

ما در کدباکس با بیش از 10 دیتاسنتر مختلف همکاری داریم که همگی در بالاترین کلاس کاری از نظر کیفیت قرار دارند. با این وجود ممکن است به دلیل تفاوت های حقوقی و مالیاتی شاهد تفاوت قیمت در پلن های مشابه باشید. بنابراین در عمل شما با اطمینان می توانید از هر یک از لوکیشن های کدباکس با اطمینان کامل سرور مجازی تهیه نمائید.

سخت افزار (پلن) سرور مجازی
با توجه به مجازی ساز مورد استفاده در کدباکس، ما بالاترین سازگاری با انواع سیستم عامل ها را ارائه می کنیم. بنابراین شما فقط به میزان منابع دقت کنید و احتیاج نیست به فکر تطبیق سازگاری نرم افزار خود با مدل سخت افزار سرورهای کدباکس باشید.

هر نرم افزار به میزان حداقلی و توصیه شده ای از منابع مانند RAM, CPU و احتمالا فضای دیسک، احتیاج دارد. همچنین برخی نرم افزارها نیازمند واحد پردازش گرافیکی یعنی GPU هستند. در این صورت حتما قبل از خرید لازم است مشاوره تخصصی با پشتیبانی کدباکس داشته باشید تا از امکان ارائه توان پردازش گرافیکی در لوکیشن مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید. همچنین دقت داشته باشید که منابع مورد نیاز نرم افزار شما در کنار منابع حداقلی مورد نیاز سیستم عامل شما تشکیل دهنده کل سخت افزار مورد نیاز شما می باشد. به روشنی انتخاب پلن های کوچکتر از محاسبات موجب تجربه ناخوشایند از سرور مجازی خواهد شد و انتخاب پلن های بزرگتر به نسبت پرفرمنس سرور مجازی شما را ارتقا خواهد داد.

انتخاب سیستم عامل
سرورهای مجازی به نسبت منابع سخت افزاری که در اختیار دارند، قابلیت آن را دارند که سیستم عامل های متنوعی را میزبانی کنند. سیستم عامل پایه ای ترین لایه نرم افزار بوده که در اصل کار ارتباط سخت افزار و برنامه های اجرایی شما را بر عهده دارد. تفاوتی ندارد شما روی رایانه شخصی خود چه سیستم عاملی دارید، می توانید روی سرور مجازی خود هر سیستم عاملی را متناسب با نیاز خود نصب کنید. ما در کدباکس طیف وسیعی از محصولات مایکروسافت، لینوکس ها و همچنین سیستم عامل های شبه لینوکس و خانواده های مستقل را ارائه می کنیم.

انتخاب سیستم عامل سرور مجازی بسیار اهمیت دارد چرا که عدم تناسب آن با نیاز و سخت افزار شما ممکن است به کل سرور مجازی شما را غیر قابل استفاده کند. بنابراین حتما به توصیه های ما در خصوص حداقل منابع مورد نیاز یک سیستم عامل توجه کنید. همچنین در صورت تردید می توانید با درخواست مشاوره به رایگان از نظر متخصصین کدباکس در خصوص مناسب ترین سیستم عامل برای سرور مجازی خود آگاه شوید.

در این صفحه فهرست و مشخصات سرور مجازی NVMe ارائه شده است. جهت مشاهده پلن های سرور مجازی از دیگر کشورها بر روی کشور مورد نظر کلیک نمائید:


مشخصات سرور مجازی NVMe

جدیدترین تکنولوژی در زمینه فضای ذخیره سازی فیزیکی دیسک NVMe می باشد. احتمالا نام آن را زیاد شنیده و در مورد آن اطلاعات لازم را داشته باشید. به طور کلی این تکنولوژی شامل یک اینترفیس مستقیم بر بستر PCIe جهت ارتباط با پردازنده است و به این ترتیب تا 30 برابر سرعت تبادل اطلاعات آن بالاتر خواهد رفت. در اینجا قصد آن را نداریم که وارد جزئیات سخت افزاری و عملکرد این نوع دیسک شویم، هدف ما در اینجا تحلیل آن است که وجود این دیسک در سرور مجازی چه تاثیراتی خواهد داشت. اگر تجربه گرفتن آزمایش کارایی (Benchmark) از رایانه ها را پیش از این داشته باشید قطعا میدانید که آنچه که از دیرباز باعث کندی عملکرد یک دستگاه بوده است واحد ذخیره و بازخوانی اطلاعات یا همان دیسک آن دستگاه می باشد. پردازنده ها، رم ها در نسل های جدید و دیگر اجزای کامپیوتر معمولا سرعت بسیار مطلوب و بالایی دارند اما دیسک ها خصوصا در نوع HDD و اینترفیس های قدیمی تر مانند ATA یا حتی نسل نخست SATA به شکل کاملا محسوس کند بوده اند.

سرور مجازی NVMe

دیسک های SSD یک انقلاب جدی در حوزه ذخیره سازی اطلاعات محسوب می شود. در کنار آن با این جهش در حوزه دستگاه (Device) ذخیره سازی، شاهد ظهور نسل جدید اینترفیس ارتباطی با نام NVMe برای این نسل از دستگاه ها (SSD Storages) بوده ایم. هر چند قیمت نسبتا بالا مانع از فراگیر شدن این تکنولوژی در رایانه های شخصی شده است اما در حوزه سرورها که کندی فضای ذخیره سازی باعث بلا استفاده مانند ظرفیت بالای پردازنده ها می شده است، این تکنولوژی با وجود قیمت بالا کاملا توجیح اقتصادی داشته و مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. با این وجود با توجه به محدودیت موجود در حافظه های SSD برای دفعات خواندن و نوشتن به نسبت نسل قدیم (HDD) و از طرف دیگر غیر قابل بازیابی بودن اطلاعات در صورت آسیب به این دوایس ها شاهد آن هستیم که برای برخی از حوزه ها استفاده از این دیسک ها توصیه نمی شود.

NVMe

بنابراین با وجود این که سرور مجازی با دیسک NVMe به نوعی از جدیدترین تکنولوژی بهره مند است و بالاترین پرفرمنس را به شما می دهد اما نمی توان آن را مطلقا بهترین گزینه برای هر نوع کاربردی دانست. در حال حاضر از سرور مجازی NVMe بیش از هر چیز برای مقاصدی همچون میزبانی وب (وب هاستینگ)، میزبانی سیستم عامل، سرویس دهی API ها و همچنین در نقش کش دوایس ها استفاده می گردد. به شما پیشنهاد می کنیم اگر در زمینه خرید سرور مجازی NVMe اطلاعات بیشتری نیاز دارید حتما با بخش پشتیبانی کدباکس با طرح نوع کاربرد خود از سرور مجازی به طور رایگان مشاوره کنید.

ما در کدباکس از سال 2017 از دو کشور آلمان و فرانسه سرور مجازی NVMe ارائه می کنیم. دیتاسنتر میزبان سرور مجازی NVMe آلمان Hetzner و دیتاسنتر میزبان در فرانسه OVH می باشد.

نقاط قوت
 • نقاط قوت مشترک با دیتاسنتر
 • تا 30 برابر سریعتر از HDD
 • تا 6 برابر سریعتر از SSD
نقاط ضعف
 • نقاط ضعف مشترک با دیتاسنتر
 • قیمت بالا به نسبت فضای ذخیره سازی
 • دشوارتر بودن بازیابی اطلاعات در صورت خرابی

توصیه کدباکس به خریداران سرور مجازی NVMe

 • قبل از خرید به خصوصیات کلی دیتتاسنتر های کشور مورد نظر و نقاط قوت و ضعف ذکر شده برای سرور مجازی NVMe، جهت داشتن بهترین تجربه از این سرویس کدباکس دقت نمائید.
 • با توجه به اینکه در شرکت های دیگر شاهد تجربیات تلخ از دست رفتن داده های کاربران در اثر مشکلات سخت افزاری یا حقوقی بوده ایم و این مسائل در عمل اجتناب ناپذیر است، اکیدا به شما توصیه می کنیم که همواره از داده های خود پشتیبان تهیه نمائید یا از راهکارهای کدباکس در زمینه بک آپ گیری از سرور مجازی استفاده نمائید.
 • در صورتی که فعالیت های غیر مجاز در زمینه انتشار محتوا، ارسال ایمیل یا ترافیک شبکه دارید، از خرید سرور مجازی NVMe پرهیز کرده و جهت انتخاب گزینه مناسب با بخش پشتیبانی مشاوره داشته باشید.
 • در صورت راه اندازی فیلترشکن و پروکسی سرور بر روی سرور مجازی NVMe مسئولیت فیلتر شدن IP بر عهده شما خواهد بود.

با عضویت در بخش کاربری کدباکس امکان ارسال تیکت، ثبت سفارش و ارتباط نزدیک با ما را خوا هید داشت. عضویت

logo-samandehi
CODEBOX
کدباکس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:


وبلاگ
انجمن ها
تلفن تماس:
02191690421
آدرس پستی:
شیراز، شهرک خبازان، خیابان شهید سعید ماهر، کوچه اول، پلاک ۸
کدپستی: 713477668
نمابر (فکس): 07137206254