v6 Beta
خدمات
کدباکس میزبان شماست ... عضویت ورود کاربران خانه خدمات
دسترسی سریع
بستن منو


2012 - 2018 © CODEBOX | v 6.0.2
کدباکس . اخبار داخلی . قوانین کاربری . وبلاگ . انجمن ها .
سرور مجازی هلند

سرور مجازی هلند HDD SSD

MyBox
پانل مدیریت سرور مجازی
IPv4
اختصاص یک عدد IPv4
VMware ESXi
مجازی سازی حرفه ای
CBC Point
کسب امتیاز بابت تمدید
سوالات متداول قبل از خرید سرور مجازی
خیر، امکان ارائه سرویس بدون ثبت سفارش و تکمیل پرداخت نیست.
به طور متوسط کمتر از 1 ساعت، بسته به سیستم عامل حداکثر زمان تحویل سرویس 2 ساعت بعد از سفارش در روزهای کاری و حداکثر 6 ساعت در روزهای تعطیل می باشد. در صورت سفارش خارج از ساعات اداری حداکثر 4 ساعت به زمان انتظار شما افزوده خواهد شد.
شما در طول دوره سرویس خود می توانید پلن مورد نظر را ارتقا دهید. همچنین همواره امکان افزایش منابع مستقل مانند هسته پردازنده، رم یا دیسک را خواهید داشت.
بله، شما در هر زمان می توانید درخواست تعویض سیستم عامل سرور مجازی خود را داشته باشید.
ما از مجازی ساز ESXi محصول شرکت Vmware استفاده می کنیم. طبق تحقیقات پایدارترین مجازی ساز در حال حاضر با فاصله قابل توجه این محصول است.
مدیریت کامل بوت سیستم شامل خاموش و روشن کردن، راه اندازی مجدد، نمایش منابع مصرفی سیستم و فضای دیسک. ابزارهای فراوان دیگری برا ی این پانل توسعه یافته که در مرحله تست های نهایی هستند و به زودی به پانل افزوده خواهد شد.
ارتباط با خط فرمان سرور مجازی معمولا ترافیک بسیار ناچیزی مصرف می کند و تقریبا به سرعت اینترنت شما وابسته نیست. اما ارتباط تصویری با سیستم عامل سرور مجازی به نسبت تنظیمات نیازمند اینترنت پایدار و پرسرعت است.
 • اقدام به نت اسکن یا پورت اسکن
 • ارسال یا انتشار نرم افزار های آلوده و بد افزارها
 • ارسال اسپم (در صورت وجود شکایت)
 • انتشار محتوا بدون رعایت حق نشر (در صورت وجود شاکی)
 • هر نوع تخلق بر اساس قوانین دیتاسنتر میزبان سرور مجازی شما
خیر، شما در کدباکس نمی توانید برای سرور مجازی خود همزمان چند سیستم عامل داشته باشید.
در صورت سازگاری با مجازی ساز بله، ما آمادگی نصب هر سیستم عاملی را به انتخاب شما بر روی سرور مجازی شما داریم.
در صورت وجود فایل و خروجی سازگار با مجازی ساز مورد استفاده کدباکس، آمادگی انتقال سرور مجازی شما به کدباکس را داریم.
بله، ما دو راهکار حرفه ای برای تهیه پشتیبان از سرور مجازی ارائه می نمائیم. جهت اطلاع بیشتر می توانید از بخش پشتیبانی اطلاعات کامل را دریافت نمائید.
ما به طور رایگان در خصوص کانفیگ ها و نرم افزارهای مورد نیاز بر روی سرور مجازی به شما مشاوره خواهیم داد اما ارائه خدمات در این زمینه دارای تعرفه مشخصی است که برابر نرخ خدمات نرم افزاری پالسی کدباکس می باشد.

ما در کدباکس سعی داریم تا بهترین خدمات را با کاملترین پشتیبانی به مشتریان ارائه نمائیم. در همین راستا به صورت کاملا رایگان در خصوص خرید سرور مجازی آماده ارائه مشاوره تخصصی می باشیم.

درخواست مشاوره

کاربرد سرور مجازی چست؟
سرورهای مجازی از نظر کاربرد هیچ تفاوتی با یک سرور فیزیکی (اصطلاحاً سرور اختصاصی) ندارند. تنها با توجه به تقسیم منابع سخت افزاری و پیاده سازی سیستم عامل بر بستر مجازی هزینه تمام شده برای مصرف کنندگان این محصول کاهش یافته است. شما می توانید از یک سرور مجازی برای مقاصد مختلفی مانند میزبانی فایل، ایجاد هاستینگ، ایجاد گیم سرور، ایجاد پراکسی و تونل، میل سرور و ده ها گونه مصرفی دیگر استفاده کنید.

انواع کاربرد سرور مجازی

از کدام کشور (لوکیشن) سرور مجازی بخرم؟
این که واقعا سرور مجازی شما در چه شهر و در کدام نقطه از دنیا مستقر باشد در حقیقت اهمیت کمی دارد. تنها موضوع قابل توجه از این حیث روابط آن کشور با ایران و ریسک تحریم و این مسائل می باشد. در حالی که ما در کدباکس با هیچ یک از شرکت های طرف قرارداد با هویت ایرانی همکاری نداشته و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی نیست.

اما بر خلاف موقعیت جغرافیای، این که دیتاسنتر میزبان سرور مجازی شما چیست اهمیت بسیاری خواهد داشت. دیتاسنتر ها ممکن است بیش از یک لوکیشن سرویس دهی کنند بنابراین الویت با شناخت از دیتاسنترها می باشد نه لوکیشن ها. سرعت و کیفیت پورت ارتباط با اینترنت، کیفیت سخت افزار ارائه شده، میزان آپتایم و همچنین قوانین حاکم بر آن دیتاسنتر از مهمترین فاکتورهای مقایسه دیتاسنترها می باشد.

ما در کدباکس با بیش از 10 دیتاسنتر مختلف همکاری داریم که همگی در بالاترین کلاس کاری از نظر کیفیت قرار دارند. با این وجود ممکن است به دلیل تفاوت های حقوقی و مالیاتی شاهد تفاوت قیمت در پلن های مشابه باشید. بنابراین در عمل شما با اطمینان می توانید از هر یک از لوکیشن های کدباکس با اطمینان کامل سرور مجازی تهیه نمائید.

سخت افزار (پلن) سرور مجازی
با توجه به مجازی ساز مورد استفاده در کدباکس، ما بالاترین سازگاری با انواع سیستم عامل ها را ارائه می کنیم. بنابراین شما فقط به میزان منابع دقت کنید و احتیاج نیست به فکر تطبیق سازگاری نرم افزار خود با مدل سخت افزار سرورهای کدباکس باشید.

هر نرم افزار به میزان حداقلی و توصیه شده ای از منابع مانند RAM, CPU و احتمالا فضای دیسک، احتیاج دارد. همچنین برخی نرم افزارها نیازمند واحد پردازش گرافیکی یعنی GPU هستند. در این صورت حتما قبل از خرید لازم است مشاوره تخصصی با پشتیبانی کدباکس داشته باشید تا از امکان ارائه توان پردازش گرافیکی در لوکیشن مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید. همچنین دقت داشته باشید که منابع مورد نیاز نرم افزار شما در کنار منابع حداقلی مورد نیاز سیستم عامل شما تشکیل دهنده کل سخت افزار مورد نیاز شما می باشد. به روشنی انتخاب پلن های کوچکتر از محاسبات موجب تجربه ناخوشایند از سرور مجازی خواهد شد و انتخاب پلن های بزرگتر به نسبت پرفرمنس سرور مجازی شما را ارتقا خواهد داد.

انتخاب سیستم عامل
سرورهای مجازی به نسبت منابع سخت افزاری که در اختیار دارند، قابلیت آن را دارند که سیستم عامل های متنوعی را میزبانی کنند. سیستم عامل پایه ای ترین لایه نرم افزار بوده که در اصل کار ارتباط سخت افزار و برنامه های اجرایی شما را بر عهده دارد. تفاوتی ندارد شما روی رایانه شخصی خود چه سیستم عاملی دارید، می توانید روی سرور مجازی خود هر سیستم عاملی را متناسب با نیاز خود نصب کنید. ما در کدباکس طیف وسیعی از محصولات مایکروسافت، لینوکس ها و همچنین سیستم عامل های شبه لینوکس و خانواده های مستقل را ارائه می کنیم.

انتخاب سیستم عامل سرور مجازی بسیار اهمیت دارد چرا که عدم تناسب آن با نیاز و سخت افزار شما ممکن است به کل سرور مجازی شما را غیر قابل استفاده کند. بنابراین حتما به توصیه های ما در خصوص حداقل منابع مورد نیاز یک سیستم عامل توجه کنید. همچنین در صورت تردید می توانید با درخواست مشاوره به رایگان از نظر متخصصین کدباکس در خصوص مناسب ترین سیستم عامل برای سرور مجازی خود آگاه شوید.

در این صفحه فهرست و مشخصات سرور مجازی هلند ارائه شده است. جهت مشاهده پلن های سرور مجازی از دیگر کشورها بر روی کشور مورد نظر کلیک نمائید:


مشخصات سرور مجازی هلند

کشور هلند دارای سابقه درخشانی در حوزه فناوری اطلاعات است و در بازار رقابتی اروپا همواره چه از نظر زیرساخت چه از نظر شرکت های نرم افزاری جزو مدعیان اصلی به حساب آمده است. با این وجود به دلیل ساختار سیاسی غیر منسجم در این کشور فقدان نظارت صحیح بر سیاست گذاری های کلان در این حوزه هیچ گاه به موفقیت چشمگیر دست نیافته و همواره با فراز و نشیب همراه بوده است. در مقاطعی از دهه گذشته دیتاسنترهای هلندی به پر طرفدارترین دیتاسنترهای اروپا تبدیل شده بودند اما با تکمیل ظرفیت ها و عدم توسعه به موقع زیرساخت ها فرصت رشد را از دست داده و دچار ریزش مشتریان خود شدند. هر چند امروزه اکثر این دیتاسنتر ها سعی در آن دارند تا بتوانند پا را فراتر از کشور هلند بگذارند و مجدد به عرصه رقابت اروپا باز گردند، اما در عمل جز مشتریان داخلی این کشور و گروه خاصی از مشتریان که در جستجو دیتاسنترهایی با عدم سخت گیری نسبت به قوانین حق نشر (وارز) هستند، محبوبیت و جایگاه قابل قبولی در بین مصرف کنندگان ندارند.

سرور مجازی هلند

ما در کدباکس از سال 2012 خدمات فروش سرور اختصاصی از دیتاسنترهای مختلف هلند مانند WorldStream و LeaseWeb را ارائه می کردیم که با حذف این گروه خدمات در سال 2015، عملا هیچ سرویسی از کشور هلند در کدباکس ارائه نشد. در سال جاری بر اساس بررسی های میدانی و با توجه به وجود متقاضیان این سرویس، تصمیم بر آن شد که در نیمه نخست سال پیش رو فروش سرور مجازی هلند در کدباکس آغاز شود. در حال حاضر ما در حال اماده سازی زیرساخت ها و بررسی نهایی جهت تعیین دیتاسنتر میزبان سرویس های خود هستیم و به زودی ارائه سرور مجازی هلند را آغاز خواهیم نمود.

نقاط قوت
 • در دست بررسی
 • در دست بررسی
 • در دست بررسی
نقاط ضعف
 • در دست بررسی
 • در دست بررسی
 • در دست بررسی

توصیه کدباکس به خریداران سرور مجازی هلند

 • در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل در حال تکمیل

با عضویت در بخش کاربری کدباکس امکان ارسال تیکت، ثبت سفارش و ارتباط نزدیک با ما را خوا هید داشت. عضویت

logo-samandehi
CODEBOX
کدباکس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:


وبلاگ
انجمن ها
تلفن تماس:
02191690421
آدرس پستی:
شیراز، شهرک خبازان، خیابان شهید سعید ماهر، کوچه اول، پلاک ۸
کدپستی: 713477668
نمابر (فکس): 07137206254