طراحی فروشگاه آنلاین

فروش اینترنتی امروزه نقش قابل توجهی در تجارت الکترونیک دارد. بسترهای پرداخت آنلاین و توزیع کالا موجب آن شده اند که تجارت الکترونیک دیگر محدود به کالاهایی که فاقد ماهیت فیزیکی هستند نباشد و به عبارتی هر کالایی را می توان از طریق اینترنت فروخت و با تکیه به سیستم های توزیع به دست خریدار رساند. داشتن یک فروشگاه آنلاین بی تردید اولین قدم در راه فروش آنلاین و اینترنتی محصولات شما می باشد. کدباکس با ارائه راه حل های متناسب با مشاغل مختلف در سریعترین زمان ممکن شما را صاحب یک فروشگاه آنلاین حرفه ای می نماید.

ما در کدباکس امکان متد های مختلفی جهت طراحی فروشگاه آنلاین ارائه می کنیم، که در تمامی آنها خصوصیات زیر وجود خواهد داشت:

  • امکان ثبت نامحدود گروه کالا و کالا با قابلیت توضیحات و تصاویر کالا
  • سیستم کامل فروش آنلاین (عضویت، سبد خرید، صدور فاکتور، پرداخت آنلاین و …)
  • امکان تعریف تخفیف و کوپن تخفیف
  • گزارش های مدیریت از فروشگاه (آمار کالا، فروش، بازدیدها و …)
  • ابزارهای SEO و Marketing

همچنین با توجه به متد طراحی وب سایت شخصی شما، صدها ماژول با قابلیت افزودن به فروشگاه آنلاین شما نیز در دسترس قرار خواهد داشت، که جهت نصب و راه اندازی آنها مشاوره کاملا رایگان در طول دوره به شما ارائه می گردد.

برای راه اندازی فروشگاه آنلاین باید چه کار کنید؟

مراحل راه اندازی یک فروشگاه آنلاین به شرح زیر می باشد:

۱. ثبت دامین (آدرس وب سایت)
۲. طراحی و آماده سازی محتویات وب سایت
۳. بارگزاری سایت بر روی اکانت هاست (فضای سرور)

با افتخار به اطلاع می رساند که تمامی این مراحل در یک پکیج ویژه و یکپارچه برای شما قابل ارائه می باشد تا شما به هیچ وجه درگیر فرایند های پیچیده اداری و فنی سایت خود نشوید تا بعد ها با آشنایی بیشتر با این مسائل رفته رفته مدیریت وب سایت خود را در دست بگیرید. در کدباکس ما برای شما یک دامنه ir. ثبت می کنیم، فروشگاه آنلاین شما را کاملا سفارشی طراحی و بر روی فضای هاست شما نیز نصب و راه اندازی می کنیم و اطلاعات مدیریت وب سایت را در انتها در اختیار شما قرار می دهیم.

طراحی فروشگاه آنلاین

OpenCart
350,000 تومان در سال

طراحی فروشگاه آنلاین

PrestaShop
350,000 تومان در سال

طراحی فروشگاه آنلاین

Magento
350,000 تومان در سال

طراحی فروشگاه آنلاین

WooCommerce
250,000 تومان در سال

طراحی فروشگاه آنلاین

VirtueMart
250,000 تومان در سال

تمامی پلن ها یک هزینه راه اندازی نیز در سال نخست دارند که برابر ۱۶۰,۰۰۰ تومان می باشد. پس از آن هزینه هر سال پلن ها مقدار ذکر شده در بالا می باشد.

در صورت نیاز جهت مشاوره و انتخاب پلن متناسب با نیاز خود، می توانید به رایگان با بخش پشتیبانی و فروش کدباکس مشاوره داشته باشید، تا متناسب ترین متد طراحی فروشگاه آنلاین برای شما روشن شود و سپس فرایند سفارش را تکمیل نمائید.

در تمامی پلن ها ترافیک مجاز ماهانه و فضای دیسک هاست شما نامحدود است.

داشتن یک فروشگاه آنلاین دوره جدیدی درکسب و کار شما را شکل خواهد داد که به کمک آن می توانید علاوه بر تسهیل در فرایند ارائه خدمات و فروش به مشتریان فعلی خود، از دامنه وسیع مشتریان در سطح اینترنت نیز بهره مند شوید. ما در مجموعه کدباکس انتظار شما را از یک فروشگاه آنلاین حرفه ای برآورده خواهیم نمود.

طراحی فروشگاه آنلاین