v6 Beta
خدمات
کدباکس میزبان شماست ... عضویت ورود کاربران خانه خدمات
دسترسی سریع
بستن منو


2012 - 2018 © CODEBOX | v 6.0.2
کدباکس . اخبار داخلی . قوانین کاربری . وبلاگ . انجمن ها .
هاست دانلود

هاست دانلود مخزن فایل

100 GB
1000 GB

Mini Repo
DNS + Free SSL
FTP User Manager
Directory Protection


65,000 تومان در ماه
250 GB
3000 GB

Small Repo
DNS + Free SSL
FTP User Manager
Directory Protection


90,000 تومان در ماه
500 GB
7000 GB

Normal Repo
DNS + Free SSL
FTP User Manager
Directory Protection


165,000 تومان در ماه
1 TB
نامحدود

Big Repo
DNS + Free SSL
FTP User Manager
Directory Protection


280,000 تومان در ماه
2 TB
نامحدود

Huge Repo
DNS + Free SSL
FTP User Manager
Directory Protection


400,000 تومان در ماه
کدباکس ارائه دهنده انواع سرویس های حرفه ای میزبانی وب (هاستینگ تخصصی)
هاست لینوکس
Linux Hosting

اطلاعات بیشتر
هاست ویندوز
Windows Hosting

اطلاعات بیشتر
هاست اختصاصی
Dedicated Hosting

اطلاعات بیشتر
هاست استاتیک
Static Hosting

اطلاعات بیشتر
هاست دانلود
Download Hosting

اطلاعات بیشتر
فضای پشتیبان
BackUp Hosting

اطلاعات بیشتر
سوالات متداول قبل از خرید هاست
خیر، به دلیل قوانین حقوقی امکان ارائه سرویس بدون ثبت سفارش و انجام پرداخت نیست.
فعال سازی هاست لینوکس، هاست ویندوز و برخی از سرویس های دیگر هاستینگ کدباکس خودکار و فوری می باشد. باقی سرویس ها به فراخور کانفیگ های اختصاصی مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر 24 ساعت بعد از سفارش.
شما در طول دوره سرویس خود می توانید پلن مورد نظر را ارتقا دهید. همچنین امکان انتقال سرویس به داخل یا خارج از کشور نیز امکان پذیر است.
در مواردی که سازگاری نرم افزاری وجود داشته باشد، این درخواست با پرداخت هزینه تبدیل و انتقال امکان پذیر است.
به نسبت سرویس هاست انتخابی ممکن است کنترل پانل های متفاوتی استفاده شود. در برخی سرویس ها شما در هنگام خرید امکان انتخاب کنترل پانل دلخواه خود را دارید. الویت ما امنیت و پایداری کنترل پانل ها می باشد. نصب کنترل پانل های اختصاصی در موارد درخواستی برای هاست اختصاصی امکان پذیر است.
ما در کدباکس از طیق گسترده ای از وب سرورها از جمله Apache, Nginx , LiteSpeed , IIS استفاده می کنیم. همچنین برای سرورهای ویژه از Node.Js برای پکیج های Ruby از Puma یا Unicorn استفاده می شود.
بله شما می توانید با پرداخت هزینه ترافیک یک ماه برابر نرخ روز، ترافیک مصرفی خود را صفر کنید. یعنی به اندازه پلن خود مجدد ترافیک در اختیار شما خواهد بود.
  • هر نوع سایت قمار و شرط بندی
  • اقدام به راه اندازی سایت های متقلب اسکم و فیشینگ
  • سایت هایی که خلاف مقررات جاری کشور فعالیت کنند.
  • استفاده از سرویس های اشتراکی جهت اجرای هر نوع ربات نرم افزاری
  • هر نوع تخلق بر اساس قوانین دیتاسنتر میزبان هاست شما
بله ما انتقال سایت شما را به کدباکس کاملا رایگان انجام خواهیم داد.
بک آپ گیری، روزانه، هفتگی و ماهانه از هاست شما توسط ما انجام می شود. با این وجود توصیه ما همواره نگهداری بک آپ شخصی از سایت نیز می باشد.
ما به طور رایگان در خصوص کانفیگ ها و نرم افزارهای مورد نیاز بر روی هاست به شما مشاوره خواهیم داد اما ارائه خدمات در این زمینه دارای تعرفه مشخصی است که برابر نرخ خدمات نرم افزاری پالسی کدباکس می باشد.
هاست ایران

میزبانی وب در موقعیت جغرافیایی نزدیک به بازدیدکنندگان تاثیر قابل توجهی در سرعت دسترسی ایشان به وب سایت شما خواهد داشت. همچنین از مزایای دیگر میزبانی وب در ایران امکان دسترسی به وب سایت شما در صورت قطع اینترنت بین الملل می باشد. در کدباکس شما می توانید سایت خود را بر روی دیتاسنتر آسیاتک مستقر در برج میلاد میزبانی نمائید.


آیا نیازمند خدمات هاست تخصصی هستید؟

هاست های ویژه کدباکس همگی در داخل کشور میزبانی می شوند و از نظر ترکیب سرور 100% دارای مطابقت با اسکریپت مربوطه می باشند. همچنین با در نظر داشتن نوع مصرف در هر سرویس ترکیب پلن ها متناسب با نیاز شما در نظر گرفته شده است.

هاست وردپرس
Wordpress

اطلاعات بیشتر
هاست جوملا
Joomla

اطلاعات بیشتر
هاست دروپال
Drupal

اطلاعات بیشتر

هاست دانلود

ابتدا لازم به اشاره است که "هاست دانلود" هر چند امروزه یک عبارت متعارف شده است اما مفهوم لغوی آن صحیح نیست. عنوان صحیح برای این سرویس "مخزن فایل" است که معادل انگلیسی آن "File Repository" می باشد. اما در وب فارسی عناوینی چون هاست دانلود یا سرور دانلود برای این گونه از سرویس ها به کار برده می شود.

نیاز به فضای دیسک برای نگهداری فایل هایی که معمولا تحت پروتکل وب مورد استفاده نبوده و کاربران آنها را دانلود می کنند با توجه به بحث ترافیک بالای مورد نیاز و از طرفی هزینه بالای وب هاستینگ ها برای این منظور شکل گرفته است. ارائه سرویس هایی با فضای دیسک بالا، ترافیک نامحدود و تعرفه قیمتی مناسب از شناخته شده ترین فاکتورها در هاست دانلود می باشد.
راهنمای انتخاب هاست

ارائه کننده گان سرویس هاست دانلود دارای استاندارد واحدی نمی باشند و ممکن است حتی همان وب هاست اما با کیفیت پایین تر (جهت کاهش هزینه ها) را به عنوان هاست دانلود ارائه کنند که قطعا تجربه خوشایندی برای خریدار به همراه نخواهد داشت. معمولا مخازن فایل فاقد کنترل پانل های پیشرفته و قابلیت های مضاعف وب هاست می باشند، با این وجود برخی از کنترل پانل های معروف برای سرویس دهی در این حوزه استفاده می کنند که اقدامی غیر حرفه ای و نادرست است.

مخزن فایل کدباکس

ما در حال توسعه یک کنترل پانل اختصاصی کدباکس برای سرویس مخزن فایل خود هستیم. این کنترل پانل به سبک ترین شکل ممکن پیاده سازی شده و نیازمندی های لازم برای اداره مخزن فایل را در اختیار کاربر قرار می دهد. این پروژه که یک توزیع از کنترل پانل کد باز Ecpho می باشد تجربه بسیار متفاوتی از سرویس مخزن فایل را برای شما رقم می زند.

با عضویت در بخش کاربری کدباکس امکان ارسال تیکت، ثبت سفارش و ارتباط نزدیک با ما را خوا هید داشت. عضویت

logo-samandehi
CODEBOX
کدباکس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:


وبلاگ
انجمن ها
تلفن تماس:
02191690421
آدرس پستی:
شیراز، شهرک خبازان، خیابان شهید سعید ماهر، کوچه اول، پلاک ۸
کدپستی: 713477668
نمابر (فکس): 07137206254