هاست لینوکس حرفه ای

انواع هاست لینوکس cPanel در کدباکس

هاست لینوکس با کنترل پانل cPanel مناسب میزبانی از کوچکترین تا بزرگترین وب سایت ها می باشد. نسبت به منابع و خصوصیات مورد نیاز کاربران در کدباکس گزینه های متفاوتی برای هاست لینوکس cPanel ارائه می شود. هاست لینوکس cPanel کدباکس در 5 گروه زیر ارائه می گردد:

در این صفحه فهرست و مشخصات هاست لینوکس حرفه ای (پربازدید) کدباکس ارائه شده است، جهت مشاهده اطلاعات و فهرست پلن های موجود دیگر گروه های هاستینگ بر روی لینک گروه مورد نظر کلیک بفرمائید.

فهرست پلن های هاست لینوکس حرفه ای (پربازدید) – ۹۹.۹۹% Uptime

به منظور به روز رسانی سیستم فروش کدباکس در حال حاضر این سرویس ارائه نمی شود.

* برای ماه نخست مبلغ ۵۰,۰۰۰ تومان به عنوان هزینه راه اندازی نیز دریافت می گردد.
* برای تهیه هاست حرفه ای سایت هایی با بیش از ۵۰K بازدید در روز از طریق پشتیبانی مشاوره دریافت نمائید.

لازم به اشاره است که منظور از بازدید، بازدید کننده (Visitor or IP) نمی باشد بلکه منظور درخواست جهت نمایش صفحات وب (Visit) است که ممکن است در یک روز چندین درخواست از یک بازدیدکننده وجود داشته باشد. همچنین ظرفیت بازدید ذکر شده برای هر روز در پلن ها جهت تضمین آپتایم ۹۹.۹۹% و تخصیص منابع کافی به کل بازدید ها بوده است و به عنوان سقف بازدید (محدودیت) نمی باشد. به این معنا که سایت شما می تواند بازدید های بیشتری نیز داشته باشد و به نسبت ساختار وب سایت شما ممکن است این امر خللی هم در آپ تایم شما ایجاد نکند یا تنها موجب کندی پاسخ دهی در ساعات ترافیک شود. اما در صورتی که از ظرفیت اسمی پلن بازدید بیشتری وجود نداشته باشد قطعا سخت افزار محاسبه شده به خوبی پاسخگو کلیه درخواست ها در سریعترین زمان ممکن خواهد بود.

از بارزترین خصوصیات هاست لینوکس حرفه ای (پربازدید) کدباکس می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • آخرین نسخه کنترل پانل cPanel و تنظیمات اختصاصی سایت شما
  • تهیه پشتیبان خودکار از کلیه اطلاعات به صورت روزانه و ماهانه
  • ارائه IP اختصاصی برای سایت شما ارزشمند از نظر SEO و Ranking
  • مانیتورینگ رایگان هاست توسط پرسنل کدباکس
  • ترافیک و تمامی فاکتورهای اکانت ارائه شده نامحدود خواهد بود (غیر از فضا که ۵۰ گیگابایت می باشد)
  • امنیت بسیار بالا با توجه به اختصاصی بودن هاستینگ ویژه سایت شما
  • تضمین آپتایم ۹۹.۹۹% در صورت رعایت حد بازدید پلن
  • امکان ارتقا پلن در هر زمان بدون نیاز به انتقال و بدون وقفه در سرویس دهی سرور

مشاوره خرید هاست:

هاست لینوکس ابری (اشتراکی) گزینه ای مناسب جهت میزبانی انواع وب سایت ها به شرط متعادل بودن ترافیک و فضای مورد نیاز، همچنین بازدیدکننده وب سایت می باشد. اگر شما از CMS هایی مانند وردپرس، جوملا، دروپال، انجمن سازها یا فروشگاه ساز ها استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم که هاستینگ ویژه CMS خود را تهیه بفرمائید تا در هزینه ای که بابت ترافیک و فضا پرداخت می کنید صرفه جویی شود و از تنظیمات اختصاصی اسکریپت خود نیز بهره مند گردید.

هاست لینوکس

اگر شما وب سایت پر بازدید دارید یا به هر دلیل با مصرف منابع زیاد روبرو هستید، هاست لینوکس ابری (اشتراکی) گزینه مناسبی برای شما نمی باشد و بهتر است شما به سراغ هاست لینوکس حرفه ای (پربازدید) کدباکس بروید و با پرداخت هزینه ای مناسب از یک هاستینگ اختصاصی وب سایت خود با قابلیت های افزوده بهره مند شوید و به نسبت رشد وب سایت خود نسبت به ارتقا پلن (بدون لحظه ای دان تایم) اقدام کنید.

کدباکس از سال 1392 ارائه خدمات اسپانسر هاست خود را آغاز نموده است و تا کنون ده ها وب سایت کوچک و بزرگ را به نسبت منابع و فضای مورد نیاز در یکی از گروه های هاست لینوکس ابری (اشتراکی) یا هاست لینوکس حرفه ای (پربازدید) به صورت رایگان میزبانی می کند. اگر علاقه مند هستید که کدباکس اسپانسر هاست وب سایت شما باشد، می توانید صفحه مربوط به اسپانسر هاست کدباکس را مطالعه و در صورت واجد شرایط بودن تقاضای خود را از طریق بخش پشتیبانی کدباکس مطرح نمائید.

هاست لینوکس حرفه ای